Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Mistrzostwa Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt - Kat. Szkół Podstawowych

29.09.2013

W dniu 30 września 2013 r. w Zespole Szkół w Mordarce odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt, w których wzięły udział dziewczęta z następujących szkół podstawowych: Siekierczyny nr 1, Siekierczyny nr 2, Starej Wsi nr 1, Kłodnego, Mordarki, Nowego Rybia i Wysokiego.


Po pełnych emocji rozgrywkach w pierwszej czwórce znalazły się następujące drużyny:

  • I miejsce - SP Stara Wieś nr 1
  • II miejsce - SP Nowe Rybie
  • III miejsce - SP Kłodne
  • IV miejsce - SP Siekierczyna nr 1

Nagrody za zakończenie zawodów wręczali: Wicewójt Gminy Limanowa - Franciszek Bieda, Sekretarz, a zarazem Kierownik Wydziału Organizacyjnego Kultury i Promocji Urzędu Gminy - Marek Ziaja oraz Stanisława Abram - Wicedyrektor Zespołu Szkół w Mordarce.

Dryżyna dziewcząt ze Starej Wsi reprezentować będzie gminę Limanowa na zawodach powiatowych, które odbędą się dn. 7 października br. w Rupniowie.

MG
W dniu 30 września 2013 r. w Zespole Szkół w Mordarce odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt, w których wzięły udział dziewczęta z następujących szkół podstawowych: Siekierczyny nr 1, Siekierczyny nr 2, Starej Wsi nr 1, Kłodnego, Mordarki, Nowego Rybia i Wysokiego.


Po pełnych emocji rozgrywkach w pierwszej czwórce znalazły się następujące drużyny:

  • I miejsce - SP Stara Wieś nr 1
  • II miejsce - SP Nowe Rybie
  • III miejsce - SP Kłodne
  • IV miejsce - SP Siekierczyna nr 1

Nagrody za zakończenie zawodów wręczali: Wicewójt Gminy Limanowa - Franciszek Bieda, Sekretarz, a zarazem Kierownik Wydziału Organizacyjnego Kultury i Promocji Urzędu Gminy - Marek Ziaja oraz Stanisława Abram - Wicedyrektor Zespołu Szkół w Mordarce.

Dryżyna dziewcząt ze Starej Wsi reprezentować będzie gminę Limanowa na zawodach powiatowych, które odbędą się dn. 7 października br. w Rupniowie.

MG


Liczba wyświetleń: 4317
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne