Mistrzostwa Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców kat. Gimnazjów

20.10.2009

Zgodnie z Kalendarzem Zawodów Sportowych w dniu 19.10.2009 r. w Rupniowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Halowej Piłce Dziewcząt Kat. Gimnazjów.

Po zaciętych rozgrywkach zwyciężyły zawodniczki z Gimnazjum w Męcinie. Drugie miejsce zajęło Gimnazjum w Rupniowie, a trzecie Gimnazjum w Mordarce.

Dziewczyny z Gimnazjum z Męciny będą reprezentować Gminę Limanowa na zawodach Powiatowych 27 października br. w Dobrej.

{multithumb thumb_height=150}

Natomiast 21.10.2009 r. także w Rupniowie odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Halowej Piłce Chłopców Kat. Gimnazjów. Chłopcy grali na wysokim poziomie.

• I miejsce wywalczyli zawodnicy z Gimnazjum w Pisarzowej
  • II m. Gimnazjum w Mordarce
  • III m. Gimnazjum w Rupniowie
  • IV m. Gimnazjum w Męcinie V m. Gimnazjum z Pasierbca.

Młodzież z Gimnazjum z Pisarzowej będzie uczestniczyć w zawodach Powiatowych 30 października br. w Rupniowie.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Wszystkim zawodnikom gratulujemy.

{multithumb thumb_height=150}

• I miejsce wywalczyli zawodnicy z Gimnazjum w Pisarzowej
  • II m. Gimnazjum w Mordarce
  • III m. Gimnazjum w Rupniowie
  • IV m. Gimnazjum w Męcinie V m. Gimnazjum z Pasierbca.