Mistrzostwa Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkoły Podstawowe Mordarka - 27.10.2009r.

26.10.2009

W dniu 27.10.2009 r. w Zespole Szkół w Mordarce odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej Chłopców w, których wzięli udział zawodnicy szkół podstawowych z Rupniowa, Mordarki, Starej Wsi I, Pasierbca, Męciny i Siekierczyna I.

W imieniu wójta gminy zawody otworzyli Danuta Bulanda - dyrektor ZS oraz Jacenty Musiał - kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu. Organizatorem Mistrzostw był Urząd Gminy Limanowa - Wydział Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu oraz Zespół Szkół w Mordarce. Zawody przebiegały we wspaniałej sportowej rywalizacji wzbudzając emocje.

{multithumb thumb_height=150}

W półfinałach zagrali zawodnicy Starej Wsi I z Pasierbcem oraz Mordarki z Rupniowem. Po długim zaciętym meczu trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy Starej Wsi I a w pojedynku o miejsce pierwsze zwycięstwo odniosła drużyna z Rupniowa, która wygrała rzutami karnymi. Drużyna ze Szkoły Podstawowej Rupiowa będzie reprezentować Gminę Limanowa na Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Chłopców, które odbędą się 3.11.2009 r.

Kolejność zajętych miejsc:

• I miejsce Rupniów
  • II miejsce Mordarka
  • III miejsce Stara Wieś I
  • IV miejsce Pasierbiec
  • V miejsce Męcina
  • VI Mordarka Siekierczyna I

Dyplomy i nagrody wręczyli: Danuta Bulanda - Dyrektor Szkoły w Mordarce, Franciszek Bieda - Z-ca Wójta Gminy Limanowa oraz Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu.

Wszystkim zawodnikom biorącym udział na zawodach oraz uczestnikom serdecznie gratulujemy zaś drużynie z SP w Rupniowie życzymy sukcesów na zawodach powiatowych.

{multithumb thumb_height=150}

Kolejność zajętych miejsc: