Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Spotkanie w sprawie kalendarza imprez sportowych

20.09.2009

W dniu 20 września 2009 r. w Urzędzie Gminy Limanowa odbyło się spotkanie w sprawie ustalenia Kalendarza Imprez Sportowych o Mistrzostwo Gminy Limanowa na rok szkolny 2009/2010 Szkół Podstawowych i Gimnazjów.


W spotkaniu uczestniczyli Wójt - Władysław Pazdan, Pani Urszula Nowogórska - Radna Sejmiku Województwa Małopolskiego, kierownik Wydziały Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu - Jacenty Musiał oraz nauczyciele wychowania fizycznego z placówek oświatowych z terenu Gminy Limanowa.

Wójt Władysław Pazdan podziękował za dotychczasową współpracę i pomoc w organizacji zawodów oraz poinformował o rozwijającej się bazie sportowej na terenie Gminy Limanowa.

Na terenie powiatu limanowskiego powstała Lokalna Grupa Działania, pod nazwą "Przyjazna Ziemia Limanowska", która będzie realizować strategie rozwoju obszarów wiejskich przy pomocy środków unijnych, o której powiedziała pani Urszula Nowogórska.

Jacenty Musiał - kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu w Limanowej przedstawił wyniki jakie uzyskały poszczególne szkoły oraz zawodnicy indywidualni w minionym roku szkolnym, zarówno na szczeblu gminy, jak i powiatu, co przyczyniło się do popularyzacji zdrowego, aktywnego stylu życia wśród dzieci i młodzieży.

Podczas spotkania ustalony został harmonogram imprez w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady, gdzie Wydział Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu jest głównym organizatorem.

Nasza Gmina jest w czołówce Powiatu w rywalizacji sportowej w ramach Igrzysk i Gimnazjady Młodzieży - co jest naszym wspólnym sukcesem. Dzięki dobrej polityce władz gminy i zwracaniu uwagi na rangę sportu Gmina Limanowa osiągnęła ogromne sukcesy na szczeblu powiatu.

W formie zestawienia przedstawiamy wyniki osiągnięte przez uczniów z terenu Gminy Limanowa z rozgrywek sportowych Mistrzostw Gminy Limanowa Szkół Podstawowych i Gimnazjów i na szczeblu Powiatu Limanowskiego w roku szkolnym 2008/2009.

ZESTAWIENIE WYNIKÓW

W dniu 20 września 2009 r. w Urzędzie Gminy Limanowa odbyło się spotkanie w sprawie ustalenia Kalendarza Imprez Sportowych o Mistrzostwo Gminy Limanowa na rok szkolny 2009/2010 Szkół Podstawowych i Gimnazjów.


W spotkaniu uczestniczyli Wójt - Władysław Pazdan, Pani Urszula Nowogórska - Radna Sejmiku Województwa Małopolskiego, kierownik Wydziały Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu - Jacenty Musiał oraz nauczyciele wychowania fizycznego z placówek oświatowych z terenu Gminy Limanowa.

Wójt Władysław Pazdan podziękował za dotychczasową współpracę i pomoc w organizacji zawodów oraz poinformował o rozwijającej się bazie sportowej na terenie Gminy Limanowa.

Na terenie powiatu limanowskiego powstała Lokalna Grupa Działania, pod nazwą "Przyjazna Ziemia Limanowska", która będzie realizować strategie rozwoju obszarów wiejskich przy pomocy środków unijnych, o której powiedziała pani Urszula Nowogórska.

Jacenty Musiał - kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu w Limanowej przedstawił wyniki jakie uzyskały poszczególne szkoły oraz zawodnicy indywidualni w minionym roku szkolnym, zarówno na szczeblu gminy, jak i powiatu, co przyczyniło się do popularyzacji zdrowego, aktywnego stylu życia wśród dzieci i młodzieży.

Podczas spotkania ustalony został harmonogram imprez w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady, gdzie Wydział Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu jest głównym organizatorem.

Nasza Gmina jest w czołówce Powiatu w rywalizacji sportowej w ramach Igrzysk i Gimnazjady Młodzieży - co jest naszym wspólnym sukcesem. Dzięki dobrej polityce władz gminy i zwracaniu uwagi na rangę sportu Gmina Limanowa osiągnęła ogromne sukcesy na szczeblu powiatu.

W formie zestawienia przedstawiamy wyniki osiągnięte przez uczniów z terenu Gminy Limanowa z rozgrywek sportowych Mistrzostw Gminy Limanowa Szkół Podstawowych i Gimnazjów i na szczeblu Powiatu Limanowskiego w roku szkolnym 2008/2009.

ZESTAWIENIE WYNIKÓWLiczba wyświetleń: 1755
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne