Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

XII Letnie Koncerty Muzyki Organowej

27.08.2009

W ramach Letnich Koncertów Muzyki Organowej odbędzie się w dniu 28 sierpnia o godzinie 19.00 w Bazylice Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej Koncert Jadwigi Postrożnej, mezzosopran - /Limanowa /Wrocław/ Piotra ROJKA organy - /Wrocław / w programie Bach, Caccini, Franck, Hondel, Kilar, Pergolesi, Rossini. Jadwiga Postrożny jest mieszkanką Gminy Limanowa posiada ogromny talent muzyczny, występuje na wielu arenach w kraju i zagranicą.

Serdecznie zapraszamy.


W ramach Letnich Koncertów Muzyki Organowej odbędzie się w dniu 28 sierpnia o godzinie 19.00 w Bazylice Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej Koncert Jadwigi Postrożnej, mezzosopran - /Limanowa /Wrocław/ Piotra ROJKA organy - /Wrocław / w programie Bach, Caccini, Franck, Hondel, Kilar, Pergolesi, Rossini. Jadwiga Postrożny jest mieszkanką Gminy Limanowa posiada ogromny talent muzyczny, występuje na wielu arenach w kraju i zagranicą.

Serdecznie zapraszamy.
Liczba wyświetleń: 1540
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne