Weź sprawy w swoje ręce…

11.08.2009

Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym zaprasza wszystkie osoby z jednoczesnym uszkodzeniem wzroku i słuchu do wzięcia udziału w projekcie realizowanym pod hasłem "Weź sprawy w swoje ręce…".

Każdy jego beneficjent będzie mógł skorzystać ze wsparcia psychologów, rehabilitantów, okulistów, protetyków słuchu, doradców zawodowych i prawnych oraz specjalistów do spraw sprzętu. Udział w projekcie jest bezpłatny, a spotkania odbywają się w okolicy miejsca zamieszkania osoby głuchoniewidomej. Część osób zostanie nieodpłatnie zaopatrzona w sprzęt rehabilitacyjny, wszyscy wezmą zaś udział w konkursie z cennymi nagrodami rzeczowymi.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.tpg.org.pl Zgłoszenia w naszym regionie przyjmuje Katarzyna Ptasznik. Można się z nią skontaktować pod numerem tel./fax: 081 533 24 22 oraz adresem e‑mail: [email protected]

Projekt realizowany w partnerstwie z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.