Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

KOLONIADA W GMINIE LIMANOWA

07.07.2010

Tradycją jest, że co roku w Gminie Limanowa organizowana jest koloniada dla dzieci wypoczywających w naszej gminie.

W tym roku koloniada odbyła się 8 lipca 2010 r. w Zespole Szkół w Mordarce, którą rozpoczął Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu, Danuta Bulanda - Dyrektor Zespołu Szkół w Mordarce i Maria Kądziołka - Z-ca Dyrektora w Zespole Szkół w Starej Wsi II.


{multithumb thumb_height=150}

W koloniadzie brały udział dzieci i młodzież z Gminy Wejherowo spędzające wakacje w Zespole Szkół w Mordarce, z Gminy Stegna wypoczywające w Zespole Szkół w Starej Wsi II i z Gminy Biesiekierz przebywające na letnim wypoczynku w Zespole Szkół w Rupniowie.

Wypoczywające dzieci brały udział w turniejach: piłki nożnej chłopców i w wieloboju zręcznościowym, którego organizatorem był Urząd Gminy Limanowa - Wydział Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu, LKS Mordarka i Zespół Szkół w Mordarce.

Około 120 dzieci walczyło o zwycięstwo najlepszej grupy kolonijnej. Dodatkowo dla dzieci organizatorzy zapewnili rozrywkę w postaci zamka dmuchanego.

Celem organizowanej koloniady była popularyzacja sportu wśród młodzieży szkolnej przebywającej na koloniach w naszej gminie, integracja grup kolonijnych, uatrakcyjnienie kolonijnego wypoczynku, wychowanie przez sport oraz promocja naszej gminy. Koloniada przebiegała w rodzinnej i sportowej rywalizacji.

Dyplomy i nagrody wręczyli: Danuta Bulanda - Dyrektor Zespołu Szkół w Mordarce, Maria Kądziołka - Z-ca Dyrektora Zespołu Szkół w Starej Wsi II, Franciszek Bieda - W-ce Wójta Gminy Limanowa, Marek Ziaja - Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół w Limanowej i Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu.

Dzięki organizowanej koloniadzie wypoczywające dzieci z gmin nadmorskich mają możliwość zapoznania się z walorami turystycznymi gminy Limanowa. Pragniemy, aby pobyt na kolonii wszystkich wypoczywających dzieci na długo pozostał w pamięci.

Tradycją jest, że co roku w Gminie Limanowa organizowana jest koloniada dla dzieci wypoczywających w naszej gminie.

W tym roku koloniada odbyła się 8 lipca 2010 r. w Zespole Szkół w Mordarce, którą rozpoczął Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu, Danuta Bulanda - Dyrektor Zespołu Szkół w Mordarce i Maria Kądziołka - Z-ca Dyrektora w Zespole Szkół w Starej Wsi II.


{multithumb thumb_height=150}

W koloniadzie brały udział dzieci i młodzież z Gminy Wejherowo spędzające wakacje w Zespole Szkół w Mordarce, z Gminy Stegna wypoczywające w Zespole Szkół w Starej Wsi II i z Gminy Biesiekierz przebywające na letnim wypoczynku w Zespole Szkół w Rupniowie.

Wypoczywające dzieci brały udział w turniejach: piłki nożnej chłopców i w wieloboju zręcznościowym, którego organizatorem był Urząd Gminy Limanowa - Wydział Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu, LKS Mordarka i Zespół Szkół w Mordarce.

Około 120 dzieci walczyło o zwycięstwo najlepszej grupy kolonijnej. Dodatkowo dla dzieci organizatorzy zapewnili rozrywkę w postaci zamka dmuchanego.

Celem organizowanej koloniady była popularyzacja sportu wśród młodzieży szkolnej przebywającej na koloniach w naszej gminie, integracja grup kolonijnych, uatrakcyjnienie kolonijnego wypoczynku, wychowanie przez sport oraz promocja naszej gminy. Koloniada przebiegała w rodzinnej i sportowej rywalizacji.

Dyplomy i nagrody wręczyli: Danuta Bulanda - Dyrektor Zespołu Szkół w Mordarce, Maria Kądziołka - Z-ca Dyrektora Zespołu Szkół w Starej Wsi II, Franciszek Bieda - W-ce Wójta Gminy Limanowa, Marek Ziaja - Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół w Limanowej i Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu.

Dzięki organizowanej koloniadzie wypoczywające dzieci z gmin nadmorskich mają możliwość zapoznania się z walorami turystycznymi gminy Limanowa. Pragniemy, aby pobyt na kolonii wszystkich wypoczywających dzieci na długo pozostał w pamięci.Liczba wyświetleń: 4003
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne