Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Szlak Architektury Drewnianej

14.06.2009

Małopolska Organizacja Turystyczna w 2009 r. realizuje projekt "Otwarty Szlak Architektury Drewnianej" którego celem jest promocja obiektów architektury drewnianej i zwiększenie liczby turystów podróżujących po Szlaku.


{multithumb thumb_height=150}

Jednym z 56 sakralnych obiektów drewnianych znajdujących się na Szlaku Architektury Drewnianej jest Kościół pw. św. Antoniego Pustelnika w Męcinie, który znajduje się na terenie Gminy Limanowa. Kościół pw. św. Antoniego Pustelnika w Męcinie będzie udostępniany do zwiedzania w ramach trasy limanowskiej, w następujących dniach i godzinach: Piątek: 12.00 - 16.00, Sobota: 10.00 - 14.00, Niedziela: 12.00-16.00.

Małopolska Organizacja Turystyczna w 2009 r. realizuje projekt "Otwarty Szlak Architektury Drewnianej" którego celem jest promocja obiektów architektury drewnianej i zwiększenie liczby turystów podróżujących po Szlaku.


{multithumb thumb_height=150}

Jednym z 56 sakralnych obiektów drewnianych znajdujących się na Szlaku Architektury Drewnianej jest Kościół pw. św. Antoniego Pustelnika w Męcinie, który znajduje się na terenie Gminy Limanowa. Kościół pw. św. Antoniego Pustelnika w Męcinie będzie udostępniany do zwiedzania w ramach trasy limanowskiej, w następujących dniach i godzinach: Piątek: 12.00 - 16.00, Sobota: 10.00 - 14.00, Niedziela: 12.00-16.00.Liczba wyświetleń: 1697
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne