TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LIMANOWA

28.04.2009

W dniu 28.04.2009 r. w Zespole Szkół im. Stanisława Wyspiańskiego w Rupniowie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Gminy Limanowa w kategorii Gimnazjów. Organizatorem Turnieju o Puchar Wójta Gminy w Limanowej był Urząd Gminy w Limanowej - Wydział Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu, LKS Rupniów i Zespół Szkół im. Stanisława Wyspiańskiego w Rupniowie.

Patronat nad Turniejem Piłki Nożnej objął Wójt Gminy Limanowa.

Celem imprezy była popularyzacja piłki nożnej wśród młodzieży, integracja rówieśników z różnych szkół, miejscowości i gmin. W Turnieju wzięli udział uczniowie urodzeni w latach 1993 - 1995 z siedmiu szkół. Po zaciętej rywalizacji drużyny uzyskały następujące wyniki. Pierwsze miejsce zdobył ZS w Mordarce.

{multithumb thumb_height=150}

Następne miejsca uzyskali:

• II m. - ZS w Tymbarku
  • III m. - ZS w Rupniowie
  • IV m. - ZS w Męcinie
  • V m. - ZS w Pisarzowej
  • VI m. - ZS w Pasierbcu
  • VII m. - ZS w Piekiełku.

Dyplomy i nagrody drużynom wręczył Władysław Pazdan - Wójt Gminy Limanowa, Jacenty Musiał - Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu w Urzędzie Gminy Limanowa i Robert Piwowarczyk - Z-ca Dyrektora w Zespole Szkół w Rupniowie.

Patronat nad Turniejem Piłki Nożnej objął Wójt Gminy Limanowa.

{multithumb thumb_height=150}

Następne miejsca uzyskali:

• II m. - ZS w Tymbarku
  • III m. - ZS w Rupniowie
  • IV m. - ZS w Męcinie
  • V m. - ZS w Pisarzowej
  • VI m. - ZS w Pasierbcu
  • VII m. - ZS w Piekiełku.