Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - Eliminacje Gminne

29.03.2012

W dniu 30 marca 2012r. w Zespole Szkół w Męcinie odbył się Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - Eliminacje Gminne. W konkursie wzięło udział 6 Szkół Podstawowych i 3 Gimnazja.

Oficjalnego otwarcia Turnieju dokonała Dyrektor Zespołu Szkół w Męcinie - Maria Lupa i Przewodniczący Rady Gminy Limanowa - Józef Oleksy.

Po testach o znajomości przepisów w ruchu drogowym i rozgrywkach sprawnościowych dzieci i młodzież uzyskały następujące miejsca:

Drużynowo Kat. Szkół Podstawowych:
I miejsce - Szkoła Podstawowa w Męcinie I
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Wysokiem
III miejsce - Szkoła Podstawowa w Pasierbcu
IV miejsce - Szkoła Podstawowa w Starej Wsi II
V miejsce - Szkoła Podstawowa w Nowym Rybiu
VI miejsce - Szkoła Podstawowa w Siekierczynie II

Drużynowo Kat. Szkół Gimnazjalnych:
I miejsce - Gimnazjum w Męcinie
II miejsce - Gimnazjum w Starej Wsi II
III miejsce - Gimnazjum w Pasierbcu

Natomiast indywidualnie zdobyły następujące osoby:

Kat. Szkół Podstawowych:
I m. - Arkadiusz Lupa z Męciny
II m. - Przemysław Dudzik z Męciny
III m. - Szymon Woźniak z Męciny

Kat. Szkół Gimnazjalnych:
I m. - Michał Orzeł z Męciny
II m. - Karol Oleksy z Męciny
III m. - Adrian Kochański z Męciny

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym został oceniony przez mł. asp. mgr inż. Daniela Struga - Asystenta Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Limanowej.

Wszystkim uczestnikom Turnieju zostały wręczone nagrody i dyplomy przez Dyrektor Zespołu Szkół w Męcinie - Marię Lupę, Kierownika Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu - Jacentego Musiała i Asystenta Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Limanowej - Daniela Struga.

Laureaci I miejsc w poszczególnych kategoriach wezmą udział w Powiatowych Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, które odbędą się 18 kwietnia br. w Kasince Małej.

KPTS

Drużynowo Kat. Szkół Podstawowych:
I miejsce - Szkoła Podstawowa w Męcinie I
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Wysokiem
III miejsce - Szkoła Podstawowa w Pasierbcu
IV miejsce - Szkoła Podstawowa w Starej Wsi II
V miejsce - Szkoła Podstawowa w Nowym Rybiu
VI miejsce - Szkoła Podstawowa w Siekierczynie II

Drużynowo Kat. Szkół Gimnazjalnych:
I miejsce - Gimnazjum w Męcinie
II miejsce - Gimnazjum w Starej Wsi II
III miejsce - Gimnazjum w Pasierbcu