Puchar po raz piąty

05.04.2009

Gmina Limanowa za 2008 r. zdobyła 4 miejsce w rankingu gmin prowadzonym przez Związek Powiatów Polskich uzyskując 2895 punktów. Punktacja dotyczy różnorodnych dziedzin związanych z działalnością gospodarczą i promocją gminy. Nasza gmina jest po raz kolejny jedyną w powiecie limanowskim, która już po raz piąty znalazła się w czołowej piętnastce w skali kraju i jedną z trzech gmin w województwie małopolskim.

{multithumb thumb_height=150}

W dniu 2 kwietnia br. podczas Zgromadzenia Ogólnego Związku Powiatów Polskich w Warszawie dyplom wraz pucharem odebrał Władysław Pazdan - Wójt Gminy z rąk pana prof. Jerzego Regulskiego - Prezesa Fundacji Rozwoju Demokracji lokalnej i Kazimierza Kotowskiego - Prezesa Zarządu Związku Powiatów Polskich.

{multithumb thumb_height=150}