50-lecie pożycia małżeńskiego

29.04.2009

W dniu 30 kwietnia w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Limanowej, wręczono12 parom obchodzącym 50-lecie wspólnego życia, "Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie".

Kameralne spotkanie było okazją do złożenia gratulacji i podziękowań za wspólnie spędzone lata, a także życzeń kolejnych jubileuszy małżeńskich. Odznaczenia, które nadawane są w imieniu Prezydenta RP wręczali: posłowie Bronisław Dutka i Wiesław Janczyk, Wicestarosta Powiatu Limanowskiego Franciszek Dziedzina, Przewodniczący Rady Powiatu Jacenty Musiał, Radna Sejmiku Województwa Małopolskiego Urszula Nowogórska oraz Przewodniczący Rady Gminy Limanowa Józef Oleksy.

Wśród wyróżnionych byli:

1. Władysława i Władysław Czamara