Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Miejsca na terenie gminy Limanowa przeznaczone na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych

29.03.2009

Zarządzeniem Nr 16/2009 Wójta Gminy Limanowa z dnia 17 marca 2009 r. wyznaczono na obszarze gminy Limanowa miejsca przeznaczone na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego w dniu 7 czerwca 2009 r.

Załącznik do zarządzeniaZarządzeniem Nr 16/2009 Wójta Gminy Limanowa z dnia 17 marca 2009 r. wyznaczono na obszarze gminy Limanowa miejsca przeznaczone na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego w dniu 7 czerwca 2009 r.

Załącznik do zarządzenia
Liczba wyświetleń: 1526
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne