Wyciąg narciarski Łysa Góra

22.02.2009
{multithumb thumb_height=110}

Na terenie gminy od dwóch lat funkcjonuje wyciąg narciarski Limanowa - Ski na Łysej Górze. Do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów jest ponad 10 ha sztucznie śnieżonych i ratrakowanych tras o różnym stopniu trudności.

Na terenie ośrodka znajdują się 4 osobowa kolej krzesełkowa oraz 2 wyciągi orczykowe. Łączna przepustowość to 3600 osób na godzinę.

{multithumb thumb_height=150}

Najdłuższa trasa niebieska ma 1000 m, dodatkowo wzdłuż wyciągów orczykowych przygotowana jest trasa zielona doskonała dla początkujących narciarzy. Dla osób z większymi umiejętnościami jest do dyspozycji trasa czerwona z certyfikatem FIS o długości 700 m.

Stacja Narciarska jest otwarta codziennie w godzinach od 9 do 21, dodatkowo od poniedziałku do piątku trwa promocja na zakup karnetów 4 godzinnych które kosztują jedyne 30 zł.

Przy ośrodku jest duży parking na ponad 500 samochodów, mała gastronomia oraz restauracja na szczycie Łysej Góry.

Informacje można uzyskać na stronie internetowej: www.limanowa-ski.pl, tel. 018/ 337-40-05.

{multithumb thumb_height=110}

{multithumb thumb_height=150}