Dyżur ARR w sobotę 14 lutego 2009 r.

10.02.2009

Agencja Rynku Rolnego przypomina, że w dniu 15 lutego 2009 r. kończy się pierwszy termin składania wniosków o przyznanie dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany zbóż ozimych (wysianych w okresie od 1 lipca do 30 listopada 2008 r.)

Poprawnie wypełniony formularz wniosku o przyznanie dopłaty wraz z wymaganymi załącznikami, należy dostarczyć osobiście lub przesyłką pocztową na adres Oddziału Terenowego ARR właściwego za względu na miejsce zamieszkania lub siedzibę wnioskodawcy, do dnia 15 lutego 2009 r.

Wnioski złożone po 15 lutego 2009 r. (w tym nadane w placówce pocztowej po tym terminie) nie będą mogły być podstawą przyznania dopłaty.

Celem umożliwienia jak największemu gronu producentów rolnych złożenie wniosków o przyznanie dopłaty, Oddziały Terenowe Agencji Rynku Rolnego w sobotę 14 lutego 2009 r. będą pełniły dyżury w godz. 8 - 16.