Jubileusz Złotych Godów w Gminie Limanowa

30.07.2008

W dniu 30 lipca br. w Sali narad Urzędu Gminy Limanowa 11 par małżeńskich obchodziło swój jubileusz Złotych Godów.

W uroczystości tej uczestniczyli również Posłowie na Sejm RP Bronisław Dutka i Wiesław Janczyk, Radna Województwa Małopolskiego Urszula Nowogórska, Wicestarosta Limanowski Franciszek Dziedzina, Wójt Gminy Limanowa Władysław Pazdan oraz Przewodniczący Rady Gminy Limanowa Józef Oleksy.

Wszyscy Jubilaci otrzymali z rąk Wójta Gminy Limanowa Władysława Pazdana Złote Medale - odznaczenia za długoletnie pożycie małżeńskie nadawane przez Prezydenta RP.

Dla Jubilatów, ich rodzin i wszystkich zaproszonych gości został zorganizowany okolicznościowy bankiet. Było tradycyjne "Sto Lat", życzenia, kwiaty, a także listy gratulacyjne wręczone wszystkim Jubilatom w imieniu Zarządu Powiatu Limanowskiego przez Wicestarostę Limanowskiego Franciszka Dziedzinę.

Złote Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie otrzymali:

1. Kazimiera i Antoni Biedroń ze Starej Wsi,
  2. Kazimiera i Józef Jarosz z Męciny,
  3. Władysława i Jan Korba z Rupniowa,
  4. Irena i Władysław Krzemiński z Męciny,
  5. Maria i Stanisław Nowak z Pasierbca,
  6. Michalina i Józef Młynarczyk z Siekierczyny,
  7. Genowefa i Stanisław Młynarczyk z Siekierczyny,
  8. Stanisława i Józef Twaróg ze Starej Wsi,
  9. Zofia i Stefan Włodarczyk z Mordarki,
  10. Józefa i Mieczysław Wójcik z Męciny,
  11. Teofila i Władysław Zygmunt z Męciny.

Złote Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie otrzymali:

1. Kazimiera i Antoni Biedroń ze Starej Wsi,
  2. Kazimiera i Józef Jarosz z Męciny,
  3. Władysława i Jan Korba z Rupniowa,
  4. Irena i Władysław Krzemiński z Męciny,
  5. Maria i Stanisław Nowak z Pasierbca,
  6. Michalina i Józef Młynarczyk z Siekierczyny,
  7. Genowefa i Stanisław Młynarczyk z Siekierczyny,
  8. Stanisława i Józef Twaróg ze Starej Wsi,
  9. Zofia i Stefan Włodarczyk z Mordarki,
  10. Józefa i Mieczysław Wójcik z Męciny,
  11. Teofila i Władysław Zygmunt z Męciny.