Podsumowanie współzawodnictwa międzyszkolnego w Gminie Limanowa w roku szkolnym 2007/2008

30.06.2008

Pod koniec roku szkolnego 2007/2008, już po raz drugi, tym razem w Zespole Szkół w Rupniowie odbyło się spotkanie podsumowujące współzawodnictwo międzyszkolne w Gminie Limanowa w roku szkolnym 2007/2008.

Na hali sportowej w Rupniowie zgromadziła się młodzież szkolna od kl. 0 do kl III gimnazjum w liczbie ok. 250 uczniów i 84 nauczycieli ze wszystkich szkół prowadzonych przez Gminę Limanowa.

W spotkaniu uczestniczyli:

• Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty w Krakowie Małgorzata Lenartowicz
  • Władysław Pazdan - Wójta Gminy Limanowa
  • Józef Oleksy - Przewodniczący Rady Gminy Limanowa
  • Jacenty Musiał - Przewodniczący Rady Powiatu Limanowskiego
  • Urszula Nowogórska - Radna Sejmiku Województwa Małopolskiego

{multithumb thumb_height=150}

Całość prowadził Marek Ziaja Dyrektor GZOS Limanowa.
Na spotkaniu Włodarze naszej Gminy wręczyli listy gratulacyjne wraz z symbolicznym upominkiem najlepszym uczniom ich nauczycielom za wyniki, jakie osiągnęli w roku szkolnym 2007/2008 na szczeblu gminy, powiatu i kraju.

Uroczystość w Zespole Szkół w Rupniowie było to święto ludzi zdolnych, utalentowanych i przede wszystkim pracowitych - miało wyróżnić i docenić pracę uczniów oraz przygotowujących ich nauczycieli w konkursach wiedzy, sprawności i umiejętności.

Swoje stałe miejsce "znalazły' liczne osiągnięcia sportowe naszej młodzieży szkolnej na szczeblu gminy, powiatu, województwa i kraju.

Duże słowa uznania należą się wszystkim Dyrektorom szkół gminnych za klimat właściwej pracy dydaktyczno - wychowawczej w mijającym roku szkolnym.

Pod koniec uroczystości Władze Gminy wręczyły z okazji zakończenia roku szkolnego nagrody Wójta Gminy dla dyrektorów szkół, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi za solidną i wyróżniającą pracę oraz promocję Gminy Limanowa w roku szkolnym 2007/2008.

W spotkaniu uczestniczyli:

• Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty w Krakowie Małgorzata Lenartowicz
  • Władysław Pazdan - Wójta Gminy Limanowa
  • Józef Oleksy - Przewodniczący Rady Gminy Limanowa
  • Jacenty Musiał - Przewodniczący Rady Powiatu Limanowskiego
  • Urszula Nowogórska - Radna Sejmiku Województwa Małopolskiego

{multithumb thumb_height=150}

Całość prowadził Marek Ziaja Dyrektor GZOS Limanowa.