Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

V Kapelusz dla Wójta Gminy

04.11.2007

V Kapelusz dla Wójta Gminy

Wczoraj podczas Zaduszek Witosowych w Wierzchosławicach 10 gospodarzy małopolskich gmin - laureatów plebiscytu "Gazety Krakowskiej" oraz Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski - otrzymało honorowe tytuły Najlepszego Wójta i Witosowskie Kapelusze.{multithumb thumb_height=150}

Wśród tych laureatów na piątym miejscu uplasował się nasz Wójt Gminy Władysław Pazdan, uzyskując już po raz piąty tytuł Najlepszego Wójta Małopolski.

V Kapelusz dla Wójta Gminy

Wczoraj podczas Zaduszek Witosowych w Wierzchosławicach 10 gospodarzy małopolskich gmin - laureatów plebiscytu "Gazety Krakowskiej" oraz Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski - otrzymało honorowe tytuły Najlepszego Wójta i Witosowskie Kapelusze.{multithumb thumb_height=150}

Wśród tych laureatów na piątym miejscu uplasował się nasz Wójt Gminy Władysław Pazdan, uzyskując już po raz piąty tytuł Najlepszego Wójta Małopolski.Liczba wyświetleń: 1638
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne