Gmina Limanowa Laureatem I Edycji Konkursu Samorządowy Lider Zarządzania 2007

08.11.2007

Gmina Limanowa jako jeden z dziewięciu samorządów różnych szczebli została we wtorek 6 listopada br. laureatem I edycji konkursu Samorządowy Lider Zarządzania 2007 organizowanego przez Związek Miast Polskich w partnerstwie ze Związkiem Powiatów Polskich i Związkiem Gmin Wiejskich RP oraz Norweskim Związkiem Władz Lokalnych i Regionalnych.

{multithumb thumb_height=150}

Konkurs jest jednym z elementów projektu "Badanie potencjału instytucjonalnego samorządów dla lepszego dostarczania usług publicznych w latach 2007-2011" współfinansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego.

Celem konkursu było nagrodzenie tych samorządów, które stosują innowacyjne rozwiązania w dziedzinach oświaty, kultury i pomocy społecznej.

Gmina Limanowa została laureatem w dziedzinie oświaty za organizację wakacyjnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży, zaś w dziedzinie kultury uzyskała wyróżnienie za zarządzanie Strefą Kultury Ludowej.

Uroczystość wręczenia nagród i dyplomów odbyła się w dniu 6 listopada br. w Hotelu Polonez w Poznaniu.

Prezentacja: Zarządzanie sferą kultury ludowej

Prezentacja: Organizacja wakacyjnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży