Wyróżnienie dla Gminy Limanowa

07.10.2007

Gmina Limanowa została wyróżnione w VIII edycji Plebiscytu Wielkie Odkrywanie Małopolski w kategorii gmin. Celem plebiscytu jest wyłonienie i promowanie najciekawszych i najbardziej wartościowych ofert dla turysty goszczącego w Małopolsce.

{multithumb thumb_height=150}

Plebiscyt przeprowadzany był w sześciu kategoriach: miejscowość turystyczna, atrakcja turystyczna, baza noclegowa, baza gastronomiczna, wydarzenie - kulturalne, artystyczne, sportowe i agroturystyka. Do plebiscytu napłynęły aż 174 zgłoszenia. W kategorii gmina turystyczna nominowanych było aż 15 gmin. Nagrodę Grand Prix zdobyła Szczawnica natomiast Gmina Limanowa zajęła III miejsce. Zwycięzcy Plebiscytu w otrzymali okolicznościowe tablice oraz dyplomy. Podsumowanie plebiscytu odbyło się 5 października br w Krynicy.

{multithumb thumb_height=150}