Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Komunikat

04.10.2007

Urząd Gminy Limanowa, mając na uwadze ułatwienie wszystkim mieszkańcom gminy wymianę dowodów osobistych książeczkowych na nowe, organizuje w soboty 13 i 27 października br. dyżury celem przyjmowania wniosków o wymianę dowodów w godzinach od. 8.00 do 14.00 z udziałem fotografa.

Prosimy o skorzystanie z tej okazji i liczne przybycie bez konieczności oczekiwania w kolejkach.


Urząd Gminy Limanowa, mając na uwadze ułatwienie wszystkim mieszkańcom gminy wymianę dowodów osobistych książeczkowych na nowe, organizuje w soboty 13 i 27 października br. dyżury celem przyjmowania wniosków o wymianę dowodów w godzinach od. 8.00 do 14.00 z udziałem fotografa.

Prosimy o skorzystanie z tej okazji i liczne przybycie bez konieczności oczekiwania w kolejkach.
Liczba wyświetleń: 1665
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne