Informacja w sprawie udzielania pomocy finansowej dzieciom i uczniom na zakup podręczników i zakup jednolitego stroju

12.07.2007

Wniosek o przyznanie pomocy finansowej na zakup podręczników w klasach od 0- III oraz jednolitego stroju dla uczniów od klasy I szkoły podstawowej do klasy III gimnazjum na rok szkolny 2007/2008 można składać do dnia 27 lipca 2007r. w szkole do której dziecko będzie uczęszczało w roku szkolnym 2007/2008.

Program udzielania pomocy finansowej dzieciom i uczniom na zakup podręczników i zakup jednolitego stroju, dotyczy dzieci z rodzin, w których dochód na osobę nie przekracza 351,00 zł netto.

Do wniosku należy dołączyć:

• zaświadczenie o wysokości dochodów ( netto) w rodzinie ucznia za miesiąc czerwiec 2007 r. lub zaświadczenie o korzystaniu ze świadczeń pieniężnych z pomocy społecznej.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać u dyrektora szkoły, do której dziecko będzie uczęszczało oraz w Gminnym Zespole Obsługi Szkół w Limanowej pok. 31 - tel. ( 018) 337-37-92.

Do wniosku należy dołączyć: