Urząd Gminy Limanowa - Laureatem Konkursu "Wzorcowy Urząd w Małopolsce"

17.06.2007

Urząd Gminy Limanowa uczestnicząc już poraz trzeci w konkursie organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego oraz Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej został za 2006 r. Laureatem Konkursu za wprowadzone rozwiązanie zarządcze pod nazwą "Przewodnik po Urzędzie Gminy i limanowskich urzędach wraz ze słownikiem zwrotów urzędniczych".

{multithumb thumb_height=150}

Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród i dyplomów odbyło się w dniu 16 czerwca 2007 r. w ogrodach Muzeum Archeologicznego w Krakowie w trakcie obchodów Święta Samorządu Terytorialnego.

Dyplom laureata konkursu wręczył Wójtowi Gminy - Władysławowi Pazdanowi Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Nawara.

{multithumb thumb_height=150}