Puchar po raz trzeci

03.04.2007

Gmina Limanowa za 2006 r. zdobyła 7 miejsce w rankingu gmin prowadzonym przez Związek Powiatów Polskich, uzyskując w nim 2744 punkty. Nasza gmina jest po raz kolejny jedyną w powiecie limanowskim, która już po raz trzeci znalazła się w pierwszej dziesiątce w skali kraju i jedną z trzech gmin z województwa małopolskiego.

{multithumb thumb_height=150}
Punktacja dotyczy wielu dziedzin związanych z działalnością gospodarczą i promocją.

W dniu 3 kwietnia br., podczas Zgromadzenia Ogólnego Związku Powiatów Polskich w Warszawie, dyplom wraz z pucharem odebrał Władysław Pazdan Wójt Gminy z rąk Pana Ludwika Węgrzyna Prezesa Związku Powiatów Polskich.

Zwracamy się do wszystkich jednostek organizacyjnych gminy oraz Szkół, Bibliotek, jednostek OSP, KGW o czynne włączanie się do udziału naszej gminy w trwającym rankingu również w br. do końca grudnia 2007 r.

{multithumb thumb_height=150}