Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Harmonogram zebrań wiejskich

05.03.2007

Harmonogram zebrań wiejskich na terenie gminy w 2007 r.

L.p. Miejscowość i miejsce zebrania Data
zebrania
Godzina zebrania Obsługa ze strony Urzędu
1. Stara Wieś II - szkoła 06.01.2007 r. godz. 1400 S. Odziomek
2. Koszary - Parafialny Klub Młodzieżowy 04.03. 2007 r. godz. 1400 M. Ziaja
3. Siekierczyna I - szkoła podstawowa 11.03.2007 r. godz. 1010 R. Domiter
4. Siekierczyna II - szkoła podstawowa 11.03.2007 r. godz. 1200 D. Dutka
5. Pasierbiec - szkoła podstawowa 11.03.2007 r. godz. 1700 M. Odziomek
6. Łososina Górna - Remiza OSP 18.03.2007 r. godz. 1030 K. Zemła
7. Kłodne - Szkoła Podstawowa 18.03.2007 r. godz. 1500 M. Świerczek
8. Męcina - szkoła 25.03.2007 r. godz. 800 A. Krzysztof
9. Pisarzowa - Szkoła Podstawowa 25.03.2007 r. godz. 1200 W. Ciuła
10. Mordarka - szkoła 25.03.2007 r. godz. 1630 A. Sułkowski
11. Bałażówka - świetlica wiejska 15.04.2007 r. godz. 1600 W. Raczek
12. Makowica - świetlica wiejska 21.04.2007 r. godz. 1800 J. Pałka
13. Młynne - szkoła podstawowa 22.04.2007 r. godz. 1100 S. Piegza
14. Wysokie - Szkoła Podstawowa 22.04.2007 r. godz. 1300 H. Duplaga
15. Kisielówka - Remiza OSP 22.04.2007 r. godz. 1500 M. Matras
16. Stara Wieś I - Dom Ludowy 29.04.2007 r. godz. 1200 M. Tamowska
17. Kanina - Szkoła Podstawowa 29.04.2007 r. godz. 1600 S. Pawlak
18. Walowa Góra - Szkoła Podstawowa 10.06.2007 r. godz. 1400 J. Musiał
19. Lipowe - szkoła 13.05.2007 r. godz. 1700 R. Lachor
20. Nowe Rybie - dom gromadzki 03.05.2007 r. godz. 800 J. Kosiarski
21. Stare Rybie - szkoła podstawowa 20.05.2007 r. godz. 1000 R. Woźniak
22. Sowliny - świetlica wiejska 20.05.2007 r. godz. 1500 E. Puch
23. Rupniów - Szkoła Podstawowa 27.05.2007 r. godz. 1000 M. Mąka

Harmonogram zebrań wiejskich na terenie gminy w 2007 r.

L.p. Miejscowość i miejsce zebrania Data
zebrania
Godzina zebrania Obsługa ze strony Urzędu
1. Stara Wieś II - szkoła 06.01.2007 r. godz. 1400 S. Odziomek
2. Koszary - Parafialny Klub Młodzieżowy 04.03. 2007 r. godz. 1400 M. Ziaja
3. Siekierczyna I - szkoła podstawowa 11.03.2007 r. godz. 1010 R. Domiter
4. Siekierczyna II - szkoła podstawowa 11.03.2007 r. godz. 1200 D. Dutka
5. Pasierbiec - szkoła podstawowa 11.03.2007 r. godz. 1700 M. Odziomek
6. Łososina Górna - Remiza OSP 18.03.2007 r. godz. 1030 K. Zemła
7. Kłodne - Szkoła Podstawowa 18.03.2007 r. godz. 1500 M. Świerczek
8. Męcina - szkoła 25.03.2007 r. godz. 800 A. Krzysztof
9. Pisarzowa - Szkoła Podstawowa 25.03.2007 r. godz. 1200 W. Ciuła
10. Mordarka - szkoła 25.03.2007 r. godz. 1630 A. Sułkowski
11. Bałażówka - świetlica wiejska 15.04.2007 r. godz. 1600 W. Raczek
12. Makowica - świetlica wiejska 21.04.2007 r. godz. 1800 J. Pałka
13. Młynne - szkoła podstawowa 22.04.2007 r. godz. 1100 S. Piegza
14. Wysokie - Szkoła Podstawowa 22.04.2007 r. godz. 1300 H. Duplaga
15. Kisielówka - Remiza OSP 22.04.2007 r. godz. 1500 M. Matras
16. Stara Wieś I - Dom Ludowy 29.04.2007 r. godz. 1200 M. Tamowska
17. Kanina - Szkoła Podstawowa 29.04.2007 r. godz. 1600 S. Pawlak
18. Walowa Góra - Szkoła Podstawowa 10.06.2007 r. godz. 1400 J. Musiał
19. Lipowe - szkoła 13.05.2007 r. godz. 1700 R. Lachor
20. Nowe Rybie - dom gromadzki 03.05.2007 r. godz. 800 J. Kosiarski
21. Stare Rybie - szkoła podstawowa 20.05.2007 r. godz. 1000 R. Woźniak
22. Sowliny - świetlica wiejska 20.05.2007 r. godz. 1500 E. Puch
23. Rupniów - Szkoła Podstawowa 27.05.2007 r. godz. 1000 M. Mąka



Liczba wyświetleń: 1910
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne