Informacja o wyborach do rad powiatowych

10.01.2007

o wyborach do rad powiatowych
Małopolskiej Izby rolniczej
w Gminie Limanowa

Zgodnie z uchwałą nr 100/2006 Krajowej Rady Izb Rolniczych z dnia 10 października 2006 roku, w związku z kończącą się II kadencją funkcjonowania Małopolskiej Izby Rolniczej, na dzień 4 lutego 2007 roku został wyznaczony termin przeprowadzenia wyborów do rad powiatowych Izby.

W Gminie Limanowa stanowiącej okręg wyborczy nr 155, została powołana Okręgowa Komisja Wyborcza w celu przygotowania i przeprowadzenia wyborów w dniu 4 lutego.

W skład Komisji wchodzą:

1. Rafał Woźniak - Przewodniczący Komisji,
  2. Henryk Gąsiorek - Zastępca Przewodniczącego Komisji,
  3. Józef Kosiarski - Sekretarz Komisji,
  4. Genowefa Antkiewicz - Członek Komisji,
  5. Zofia Tąta - Członek Komisji,
  6. Teresa Wilczek - Członek Komisji.

Koordynatorem wyborów w Gminie Limanowa jest Józef Kosiarski

Zgodnie z uchwałą Komisji Wyborczej Nr 155, siedziba Komisji znajduje się w Urzędzie Gminy Limanowa, ul. Matki Boskiej Bolesnej 18 B pokój nr 30.

Przyjmowanie zgłoszeń kandydatów na członków Rady Powiatowej Małopolskiej Izby Rolniczej w Okręgu Wyborczym Nr 155 oraz udzielanie informacji w sprawie wyborów odbywać się będzie w siedzibie Komisji, w dni robocze tj od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 15.00.

Lokal wyborczy mieścić się będzie w siedzibie Urzędu Gminy Limanowa.

Najważniejsze terminy wyborcze:

• do 16 stycznia 2007 r - zgłaszanie kandydatów na Członków Rad Powiatowych Małopolskiej Izby rolniczej,
  • od 22 stycznia 2007 r - wyłożenie w siedzibie Komisji spisu Członków Małopolskiej Izby Rolniczej uprawnionych do udziału w głosowaniu,
  • do 26 stycznia 2007 r - podanie do wiadomości Członków Małopolskiej Izby Rolniczej listy kandydatów na Członków Rady Powiatowej MIR w Okręgu Wyborczym Nr 155,
  • 4 lutego 2007 r - głosowanie w godzinach od 8.00 do 18.00
Sekretarz Komisji Wyborczej
w Okręgu Nr 155
J. Kosiarski

o wyborach do rad powiatowych
Małopolskiej Izby rolniczej
w Gminie Limanowa

W skład Komisji wchodzą:

1. Rafał Woźniak - Przewodniczący Komisji,
  2. Henryk Gąsiorek - Zastępca Przewodniczącego Komisji,
  3. Józef Kosiarski - Sekretarz Komisji,
  4. Genowefa Antkiewicz - Członek Komisji,
  5. Zofia Tąta - Członek Komisji,
  6. Teresa Wilczek - Członek Komisji.

Koordynatorem wyborów w Gminie Limanowa jest Józef Kosiarski

Lokal wyborczy mieścić się będzie w siedzibie Urzędu Gminy Limanowa.

Najważniejsze terminy wyborcze:

• 4 lutego 2007 r - głosowanie w godzinach od 8.00 do 18.00