Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

IV Kapelusz dla Wójta Gminy

05.11.2006

Wczoraj podczas Zaduszek Witosowych w Wierzchosławicach 10 gospodarzy małopolskich gmin - laureatów plebiscytu "Gazety Krakowskiej" oraz Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski - otrzymało honorowe tytuły Najlepszego Wójta i Witosowskie Kapelusze.Wśród tych laureatów na drugim miejscu uplasował się nasz Wójt Gminy Władysław Pazdan, uzyskując już po raz czwarty tytuł Najlepszego Wójta Małopolski.

Wczoraj podczas Zaduszek Witosowych w Wierzchosławicach 10 gospodarzy małopolskich gmin - laureatów plebiscytu "Gazety Krakowskiej" oraz Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski - otrzymało honorowe tytuły Najlepszego Wójta i Witosowskie Kapelusze.Wśród tych laureatów na drugim miejscu uplasował się nasz Wójt Gminy Władysław Pazdan, uzyskując już po raz czwarty tytuł Najlepszego Wójta Małopolski.Liczba wyświetleń: 1612
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne