DYPLOM DLA URZĘDU GMINY

04.06.2006

W dniu 3 czerwca 2006 r. w ogrodach Muzeum Archeologicznego w Krakowie nastąpiło ogłoszenie wyników II edycji Konkursu "Wzorcowy Urząd w Małopolsce".

Nasz Urząd Gminy za zgłoszone rozwiązanie zarządcze pod nazwą "Katalog usług świadczonych przez Urząd Gminy" otrzymał dyplom.

Celem konkursu jest promowanie wzorca przyjaznej administracji zorientowanej na doskonalenie wewnętrznych procedur zapewniających przejrzystość działania i doskonalszą obsługę stron.

Dyplom z rąk prof. Jerzego Regulskiego twórcy samorządu oraz Janusza Sepioła Marszałka Województwa Małopolskiego odebrał Wójt Gminy Limanowa Władysław Pazdan.