Wójt Gminy - Władysław Pazdan wyróżniony w konkursie Europejczyk 2005 r.

29.05.2006

Kapituła Konkursu Europejczyk Roku 2005 przyznała w bieżącym roku po raz pierwszy, tytuły Europejczyk Roku 2005.

Tytuły otrzymały osoby, które odniosły wybitne sukcesy w zakresie zbliżania i współpracy narodów i państw Europy, budowaniu w Polsce nowoczesnego społeczeństwa obywatelskiego, rozwoju miast, gmin i regionów. Uroczystość odbyła się w dniu 22 maja br. w Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. W kategorii Gospodarz gminy dyplom honorowy otrzymał nasz Wójt Gminy - Władysław Pazdan, jako jeden z trzech osób wyróżnionych z województwa małopolskiego , a także Roman Duchnik Starosta limanowski.