Puchar po raz drugi

16.03.2006

Gmina Limanowa za 2005 r. zdobyła 9 miejsce w rankingu gmin prowadzonym od 3 lat przez Związek Powiatów Polskich uzyskując w sumie 1632 punkty. Nasza gmina jest jedyną gminą w województwie małopolskim, która już po raz drugi znalazła się w pierwszej dziesiątce w skali kraju. Punktacja dotyczy wielu dziedzin związanych z promocją gminy i jej dokonań.

{multithumb thumb_height=150}

W dniu 16 marca 2006 r. podczas zgromadzenia Ogólnego Związku Powiatów Polskich w Warszawie dyplom wraz z pucharem odebrał Władysław Pazdan Wójt Gminy z rąk Pana Ludwika Węgrzyna Prezesa Zarządu Związku Powiatów Polskich.

Przypominamy, że każda organizowana impreza na terenie gminy punktowana jest jednym punktem. Stąd też ponownie apelujemy do szkół i instytucji działających na terenie gminy aby zgłaszać nam terminy, rodzaje i scenariusz organizowanych imprez, o których będziemy informować społeczeństwo gminy a tym samym pomoże w uzyskiwaniu punktów dla gminy w kolejnym rankingu, który trwać będzie do 28 grudnia 2006 r.

{multithumb thumb_height=150}