Wójt Gminy Limanowa laureatem VI Plebiscytu na Najlepszego Wójta Małopolski

17.11.2005

W dniu 17 listopada br. w Krakowskim Domu Polonii w Krakowie po raz szósty uhonorowani zostali najlepsi gospodarze gmin Małopolski.

Wśród 10-ciu najlepszych Wójtów już po raz trzeci jest Władysław Pazdan Wójt Gminy Limanowa.
Nagroda przyznawana jest przez mieszkańców gmin za dobre wójtowanie a ściślej mówiąc za umiejętne rozwiązywanie codziennych problemów mieszkańców gminy.

{multithumb thumb_height=150}

O tytuł najlepszego gospodarza na 182 gminy ubiegało się 66 wójtów. 10-ciu z nich, którzy uzyskali najwięcej głosów od swoich mieszkańców zostało uhonorowanych szczególną nagrodą - Kapeluszami Witosa.

Pomysłodawcą plebiscytu, który po raz pierwszy "Gazeta Krakowska" ogłosiła dla uczczenia 10-lecia polskiego samorządu jest Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski. Ideowym patronem plebiscytu jest Wincenty Witos - chłopski przywódca i wójt podtarnowskich Wierzchosławic.

{multithumb thumb_height=150}