Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wójt Gminy Limanowa laureatem VI Plebiscytu na Najlepszego Wójta Małopolski

17.11.2005

W dniu 17 listopada br. w Krakowskim Domu Polonii w Krakowie po raz szósty uhonorowani zostali najlepsi gospodarze gmin Małopolski.

Wśród 10-ciu najlepszych Wójtów już po raz trzeci jest Władysław Pazdan Wójt Gminy Limanowa.
Nagroda przyznawana jest przez mieszkańców gmin za dobre wójtowanie a ściślej mówiąc za umiejętne rozwiązywanie codziennych problemów mieszkańców gminy.

{multithumb thumb_height=150}

O tytuł najlepszego gospodarza na 182 gminy ubiegało się 66 wójtów. 10-ciu z nich, którzy uzyskali najwięcej głosów od swoich mieszkańców zostało uhonorowanych szczególną nagrodą - Kapeluszami Witosa.

Pomysłodawcą plebiscytu, który po raz pierwszy "Gazeta Krakowska" ogłosiła dla uczczenia 10-lecia polskiego samorządu jest Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski. Ideowym patronem plebiscytu jest Wincenty Witos - chłopski przywódca i wójt podtarnowskich Wierzchosławic.

W dniu 17 listopada br. w Krakowskim Domu Polonii w Krakowie po raz szósty uhonorowani zostali najlepsi gospodarze gmin Małopolski.

Wśród 10-ciu najlepszych Wójtów już po raz trzeci jest Władysław Pazdan Wójt Gminy Limanowa.
Nagroda przyznawana jest przez mieszkańców gmin za dobre wójtowanie a ściślej mówiąc za umiejętne rozwiązywanie codziennych problemów mieszkańców gminy.

{multithumb thumb_height=150}

O tytuł najlepszego gospodarza na 182 gminy ubiegało się 66 wójtów. 10-ciu z nich, którzy uzyskali najwięcej głosów od swoich mieszkańców zostało uhonorowanych szczególną nagrodą - Kapeluszami Witosa.

Pomysłodawcą plebiscytu, który po raz pierwszy "Gazeta Krakowska" ogłosiła dla uczczenia 10-lecia polskiego samorządu jest Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski. Ideowym patronem plebiscytu jest Wincenty Witos - chłopski przywódca i wójt podtarnowskich Wierzchosławic.Liczba wyświetleń: 1719
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne