Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Spraw Socjalnych, Sportu i Turystyki

31.01.2005

W sali konferencyjnej Urzędu Gminy Limanowa odbyło się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Spraw Socjalnych, Sportu i Turystyki, na którym zapoznano się z projektem budżetu gminy na 2005 r. w zakresie oświaty, kultury, kultury fizycznej, sportu i opieki społecznej.
Po zapoznaniu się z przedstawionymi wskaźnikami Komisja jednogłośnie pozytywnie zaopiniowała przedstawiony projekt budżetu.

Równocześnie na posiedzeniu Komisji pozytywnie zaopiniowano regulamin wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w szkołach na terenie gminy oraz kryteria i tryb przyznawania nagród dla nauczycieli za osiągnięcia dydaktyczno - wychowawcze.

W sali konferencyjnej Urzędu Gminy Limanowa odbyło się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Spraw Socjalnych, Sportu i Turystyki, na którym zapoznano się z projektem budżetu gminy na 2005 r. w zakresie oświaty, kultury, kultury fizycznej, sportu i opieki społecznej.
Po zapoznaniu się z przedstawionymi wskaźnikami Komisja jednogłośnie pozytywnie zaopiniowała przedstawiony projekt budżetu.

Równocześnie na posiedzeniu Komisji pozytywnie zaopiniowano regulamin wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w szkołach na terenie gminy oraz kryteria i tryb przyznawania nagród dla nauczycieli za osiągnięcia dydaktyczno - wychowawcze.Liczba wyświetleń: 1821
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne