Komisja Oświaty

18.01.2004

W Urzędzie Gminy Limanowa odbyło się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Spraw Socjalnych, Sportu i Turystyki, na którym dokonano analizy projektu budżetu gminy Limanowa na 2004 rok oraz przeprowadzono wnikliwą analizę zamiaru likwidacji filii szkół w Kisielówce, Rupniowie II i Starym Rybiu.

W wyniku dokonanej analizy przy 2 głosach wstrzymujących się pozytywnie zaopiniowano budżet gminy na 2004 rok w zakresie problematyki będącej w gestii Komisji, a także pomimo różnicy zdań poparto zamiar likwidacji filii szkół z uwagi na niewspółmierne koszty ich funkcjonowania do otrzymanej subwencji oświaty na te szkoły. Poruszono również sprawę dożywiania dzieci w szkołach wskazując na potrzebę zabezpieczenia niezbędnych środków pomimo tego, że nie będzie dofinansowania z budżetu państwa.

Liczba wyświetleń: 1980