Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Spis Powszechny w terenie zakończony

09.06.2002

W dniu 8 czerwca 2002 r. zakończył się Spis Powszechny Ludności, Mieszkań oraz Rolny w terenie.
Obecnie trwa porządkowanie materiałów spisowych przez rachmistrzów oraz sprawdzanie prawidłowości zapisów przez pracowników Gminnego Biura Spisowego.
Rachmistrzowie spisowi mają obowiązek przekazania uporządkowanych materiałów wraz z zestawieniami zbiorczymi w obwodzie w terminie do dnia 19 czerwca 2002 r. Natomiast w terminie do dnia 28 czerwca Gminne Biuro Spisowe zobowiązane jest do sporządzenia zestawień zbiorczych na terenie gminy i przekazania wyników do Wojewódzkiego Biura Spisowego.

W dniu 8 czerwca 2002 r. zakończył się Spis Powszechny Ludności, Mieszkań oraz Rolny w terenie.
Obecnie trwa porządkowanie materiałów spisowych przez rachmistrzów oraz sprawdzanie prawidłowości zapisów przez pracowników Gminnego Biura Spisowego.
Rachmistrzowie spisowi mają obowiązek przekazania uporządkowanych materiałów wraz z zestawieniami zbiorczymi w obwodzie w terminie do dnia 19 czerwca 2002 r. Natomiast w terminie do dnia 28 czerwca Gminne Biuro Spisowe zobowiązane jest do sporządzenia zestawień zbiorczych na terenie gminy i przekazania wyników do Wojewódzkiego Biura Spisowego.Liczba wyświetleń: 1700
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne