Spis Powszechny Ludności, Mieszkań oraz Rolny rozpoczęty

21.05.2002

W dniu 21 maja br. we wszystkich 80 obwodach spisowych na terenie gminy rozpoczął się Powszechny Spis Ludności, Mieszkań oraz Powszechny Spis Rolny.
Rachmistrzowie odwiedzać będą wszystkie mieszkania na terenie gminy do 8 czerwca 2002 r.
Zarząd Gminy Limanowa zwraca się do wszystkich mieszkańców gminy o umożliwienie rachmistrzom sprawnego przeprowadzenia spisu oraz podanie odpowiedzi na zadawane pytania.
Zebrane informacje w trakcie spisu będą przydatne władzom gminy w prowadzeniu różnorodnych działań gospodarczych na terenie gminy oraz uzyskaniu obrazu stanu społeczeństwa gminy oraz rolnictwa na początku trzeciego tysiąclecia.