Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Gmina Limanowa laureatem konkursu "Profesjonalna Gmina Przyjazna Inwestorom"

12.07.2004

Gmina Limanowa zdobyła pierwsze miejsce w III edycji rankingu Profesjonalna Gmina Przyjazna Inwestorom. Równocześnie została uznana za najlepszą w kategorii "komunikacja społeczna i partycypacja mieszkańców" oraz w kategorii "organizacja wewnętrzna i jakość obsługi interesantów".


Organizatorami rankingu są Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej, Konferencja Inwestorów i firma doradcza Wolska i Jefremienko.

Gminy oceniane są w czterech grupach w zależności od liczby mieszkańców (Limanowa startowała w grupie 15-40 tys.). Zdobyła 80 procent maksymalnej liczby punktów i tym samym zajęła 1 miejsce i otrzymała tytuł "Profesjonalna Gmina" ze znakiem jakości i czterema gwiazdkami. Wyprzedziła gminę Pawłów miasta Kwidzyn, Grodzisk Mazowiecki Brodnicę. Równocześnie była oceniana w czterech kategoriach merytorycznych, gdzie nie obowiązuje podział na grupy. Zastała uznana za najlepszą w Polsce w kategorii "komunikacja społeczna i partycypacja mieszkańców" oraz w kategorii "organizacja wewnętrzna i jakość obsługi interesantów".

Wręczenie nagród odbyło się w sali kolumnowej Sejmu.

Gmina Limanowa zdobyła pierwsze miejsce w III edycji rankingu Profesjonalna Gmina Przyjazna Inwestorom. Równocześnie została uznana za najlepszą w kategorii "komunikacja społeczna i partycypacja mieszkańców" oraz w kategorii "organizacja wewnętrzna i jakość obsługi interesantów".


Organizatorami rankingu są Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej, Konferencja Inwestorów i firma doradcza Wolska i Jefremienko.

Gminy oceniane są w czterech grupach w zależności od liczby mieszkańców (Limanowa startowała w grupie 15-40 tys.). Zdobyła 80 procent maksymalnej liczby punktów i tym samym zajęła 1 miejsce i otrzymała tytuł "Profesjonalna Gmina" ze znakiem jakości i czterema gwiazdkami. Wyprzedziła gminę Pawłów miasta Kwidzyn, Grodzisk Mazowiecki Brodnicę. Równocześnie była oceniana w czterech kategoriach merytorycznych, gdzie nie obowiązuje podział na grupy. Zastała uznana za najlepszą w Polsce w kategorii "komunikacja społeczna i partycypacja mieszkańców" oraz w kategorii "organizacja wewnętrzna i jakość obsługi interesantów".

Wręczenie nagród odbyło się w sali kolumnowej Sejmu.Liczba wyświetleń: 3127
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne