Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zakwalifikowano kandydatów na rachmistrzów spisowych

20.04.2002

W Urzędzie Gminy zakończyło się 10 dniowe szkolenie kandydatów na rachmistrzów spisowych. Spośród 159 zgłoszeń na szkolenie zakwalifikowano 89 osób.
W trakcie szkolenia 8 osób zrezygnowało z chęci podjęcia się tej pracy.
81 osób z wynikiem pozytywnym ukończyło szkolenie i zakwalifikowano je na kandydatów na rachmistrzów i zostaną oni zarekomendowani przez Gminnego Komisarza Spisowego Dyrektorowi Urzędu Statystycznego do pracy.
Wśród tej liczby jest 60 bezrobotnych, w tym 3 osoby pobierają zasiłek dla bezrobotnych. 13 bezrobotnych nie jest zarejestrowanych w Urzędzie Pracy. 4 osoby są rencistami. 14 osób posiada wykształcenie wyższe i 11 z nich jest bezrobotnych.

W Urzędzie Gminy zakończyło się 10 dniowe szkolenie kandydatów na rachmistrzów spisowych. Spośród 159 zgłoszeń na szkolenie zakwalifikowano 89 osób.
W trakcie szkolenia 8 osób zrezygnowało z chęci podjęcia się tej pracy.
81 osób z wynikiem pozytywnym ukończyło szkolenie i zakwalifikowano je na kandydatów na rachmistrzów i zostaną oni zarekomendowani przez Gminnego Komisarza Spisowego Dyrektorowi Urzędu Statystycznego do pracy.
Wśród tej liczby jest 60 bezrobotnych, w tym 3 osoby pobierają zasiłek dla bezrobotnych. 13 bezrobotnych nie jest zarejestrowanych w Urzędzie Pracy. 4 osoby są rencistami. 14 osób posiada wykształcenie wyższe i 11 z nich jest bezrobotnych.Liczba wyświetleń: 1771
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne