Wirtualne Biuro Obsługi

17.04.2002

W Urzędzie Gminy Limanowa z dniem 19 kwietnia br. rozpoczęło funkcjonować Wirtualne Biuro Obsługi Interesantów, które jest na stronie gminy www.ug.limanowa.pl.

Pod hasłem Biuro obsługi zamieszczony został wykaz procedur wg wydziałów Urzędu Gminy oraz sposób załatwienia poszczególnych spraw z podaniem podstawy prawnej , wymaganych dokumentów i opłat. Określony jest także termin załatwiania, jednostka odpowiedzialna za załatwianie sprawy oraz tryb odwoławczy.
W przypadku konieczności złożenia wniosku odnośnie załatwienia sprawy istnieje możliwość druku niezbędnego wniosku względnie nawet możliwość wypełnienia i przesłania drogą elektroniczną.
Jest możliwość skorzystania z druków wykaz nieruchomości oraz deklaracja podatkowa.

Liczba wyświetleń: 1904