Posiedzenie Zarządu Gminy

10.07.2002

Na kolejnym posiedzeniu Zarząd Gminy zaakceptował projekty uchwał proponowane do podjęcia na sesji Rady Gminy.
Przyznana został pomoc finansowa dla pogorzelców z Męciny i Starej Wsi, którym spłonęły stodoły na skutek uderzeń pioruna w dniu 4 lipca br. Następnie Zarząd Gminy zapoznał się z realizacją budżetu gminy w dziale Oświata za I półrocze br.
Dokonano umorzenia części podatku rolnego od nieruchomości i opłat za śmieci dla 3 wnioskodawców ze wsi Siekierczyna, Mordarka i Stare Rybie z uwagi na trudne warunki materialne.
Ponadto Zarząd Gminy powołał komisje konkursowe do przeprowadzenia konkursów na dyrektorów Zespołów Szkół oraz powierzył funkcję Dyrektora Szkoły w Wysokiem na pół roku.