Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zakwalifikowano kandydatów na rachmistrzów

26.03.2002

W Urzędzie Gminy Limanowa dokonano weryfikacji kandydatów na rachmistrzów i zakwalifikowano spośród 159 osób - 84 osoby na szkolenia rachmistrzów, które odbędą się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w dniach 8 - 12 i 15 - 19 kwietnia 2002 r. w godzinach 900 - 1500.

Wśród zakwalifikowanych osób jest 70 bezrobotnych i 3 rencistów.
Kryteria brane pod uwagę przy weryfikacji to: pozostawanie bez pracy, posiadane oceny na przedłożonych dokumentach świadczących o posiadaniu stosownego wykształcenia, zamieszkiwanie na terenie gminy, liczba osób zgłoszonych z poszczególnych wsi oraz limit liczby kandydatów na rachmistrzów.

W Urzędzie Gminy Limanowa dokonano weryfikacji kandydatów na rachmistrzów i zakwalifikowano spośród 159 osób - 84 osoby na szkolenia rachmistrzów, które odbędą się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w dniach 8 - 12 i 15 - 19 kwietnia 2002 r. w godzinach 900 - 1500.

Wśród zakwalifikowanych osób jest 70 bezrobotnych i 3 rencistów.
Kryteria brane pod uwagę przy weryfikacji to: pozostawanie bez pracy, posiadane oceny na przedłożonych dokumentach świadczących o posiadaniu stosownego wykształcenia, zamieszkiwanie na terenie gminy, liczba osób zgłoszonych z poszczególnych wsi oraz limit liczby kandydatów na rachmistrzów.Liczba wyświetleń: 1784
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne