Spotkanie z pracownikami GZUP

26.01.2002

Gminny Zespół Użyteczności Publicznej zorganizował spotkanie pracowników podległych placówek kulturalnych tj. bibliotek i świetlic z terenu Gminy Limanowa w sali konferencyjnej UG Limanowa.

W zebraniu uczestniczył Zastępca Wójta Gminy Limanowa mgr Jacenty Musiał i kierownik Biblioteki Powiatowej mgr Maria Kawula. Oceniono prace bibliotek i świetlic za rok ubiegły. Omówiono dane statystyczne dotyczące wypożyczeń i ilości czytelników za rok 2001 i przyjęto plany prac na rok 2002. Przedstawiono kalendarz imprez kulturalnych na rok 2002 ze szczególnym zwróceniem uwagi na czynny udział wszystkich placówek kulturalnych. Omówiono szczegóły zakupu nowości książkowych do bibliotek. Wysłuchano referatu kierownika Biblioteki Powiatowej pt. "Małe dziecko i jego rodzice w bibliotece".