A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner aktualnosci

Piknik Rodzinny "Dla Niepodległej"

25.06.2018
W sobotę, 23 czerwca  przy Szkole Podstawowej nr 2 w Starej Wsi odbył się Piknik Rodzinny "Dla Niepodległej". Pomimo deszczu i  konieczności przeniesienia pikniku do budynku szkoły, nikt nie narzekał na brak atrakcji. W programie zaplanowano m.in.: występy artystyczne uczniów szkoły, prezentacje Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate "Goliński Team", loterie fantową z atrakcyjnymi nagrodami i zabawy z animatorami. Do dyspozycji uczestników była też dmuchana zjeżdżalnia, grill, lody i wata cukrowa. Doskonałą zabawę zapewniła firma Firewall Music na czele z prowadzącym - Kamilem Pajorem.
 
Jak przystało na wydarzenie o charakterze patriotycznym, piknik rozpoczął się tradycyjnym  polonezem odtańczonym przez uczniów. Następnie  głos zabrał dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Starej Wsi Marek Twaróg, który powitał zaproszonych gości i życzył wszystkim udanej zabawy.  Głos zabrali również zaproszeni goście wśród których znaleźli się Wicewójt Gminy Limanowa – Marian Mąka, radny Gminy Limanowa – Bogusław Pazdur oraz Kierownik Wydziału Kultury i Promocji – Wojciech Korabik.

Tuż po wystąpieniach gości sceną zawładnęły dzieci, które prezentowały swoje talenty wokalne i taneczne. Duże wrażenie na wszystkich zebranych zrobił pokaz Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate "Goliński Team” w którym najmłodsi oraz bardziej doświadczeni karatecy prezentowali swoje umiejętności.

Uczestnicy pikniku mogli również „dotknąć historii” podziwiając wystawę eksponatów historycznych, skorzystać z przejażdżek konnych oraz jednej z najciekawszych atrakcji – lotu śmigłowcem. Kilkuminutowe przebłyski słońca pozwoliły również na rozstrzygnięcie konkurencji sportowych - Turnieju Rodzinnego oraz „Biegu dla Niepodległej” o Puchar Wójta Gminy Limanowa.

Gratulacje za organizację, sprostanie wszystkim trudnościom i w efekcie za doskonałą zabawę, której jak widać nawet pogoda nie była w stanie przeszkodzić.


Liczba wyświetleń: 1054
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30