Promesa na remont drogi gminnej Stare Rybie-Zimna Woda-Podgórze

2 mln 845 tys. zł na remont drogi gminnej Stare Rybie – Zimna Woda – Podgórze otrzymała Gmina Limanowa w ramach tegorocznego podziału środków z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
Przyznane środki stanowią 75% kosztów remontu drogi gminnej nr 340486K Stare Rybie – Zimna Woda – Podgórze w miejscowości Nowe Rybie i Stare Rybie na odcinku o długości 3883 metrów.  Całkowita wartość zadania to 3 576 269,02 zł.

W ramach tegorocznego naboru na pierwszym miejscu  listy rezerwowej znajduje się również drugi wniosek Gminy Limanowa dotyczący zadania pn. „Remont drogi gminnej nr 340474K Rupniów - Bednarki - Zawadka w km od 0+000 do km 3+417 w miejscowości Rupniów, Gmina Limanowa". Przyznane środki będą stanowiły 65% kosztów remontu w/w drogi na odcinku o długości 3 417 metrów. Całkowita wartość zadania to 1 854 909,16 zł.
Powyższe kwoty wynikają ze złożonych wniosków na podstawie kosztorysów inwestorskich, natomiast ostateczna wartość przyznanych dotacji zostanie ustalona na podstawie przetargów  na wykonanie robót.