A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Seniorki z Męciny zapraszają na wtorkowe szydełkowanie

18.11.2021
Każdego kto ma ochotę i trochę wolnego czasu SENIORKI Z MĘCINY zapraszają na zajęcia z szydełkowania, które odbywać się będą we wtorki o godzinie 15.00 w budynku Ośrodka Zdrowia (wejście od tyłu budynku).
 
Warto wiedzieć, że wspólne robótki ręczne nie tylko budują i wzmacniają kontakty międzyludzkie, ale rytmiczny i powtarzalny charakter szydełkowania pomaga zredukować stres, obniża ciśnienie tętnicze, zwalnia tętno, pozwala ćwiczyć sprawność manualną, a także poprawia zdolność logicznego myślenia i chroni przed utratą pamięci.
 
Zapraszamy do udziału w zajęciach!Liczba wyświetleń: 31
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30