A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner dla-mieszkanca

Liga okręgowa

Liga okręgowa Nowy Sącz 2018/2019

Lp. Nazwa M. Pk Z R P
1 Poprad Rytro 15 39 12 3 0
2 Wierchy Rabka Zdrój 15 36 12 0 3
3 Sokół Słopnice 15 34 11 1 3
4 Jarmuta Szczawnica 15 32 10 2 3
5 Gród Podegrodzie 15 30 9 3 3
6 Huragan Waksmund 15 27 9 0 6
7 Skalnik Kamionka Wielka 15 23 7 2 6
8 Zalesianka Zalesie 15 21 6 3 6
9 LKS Łużna 15 17 5 2 8
10 LKS Rupniów 15 16 5 1 9
11 Laskovia Laskowa 15 15 3 6 6
12 Orzeł Wojnarowa 15 14 4 2 9
13 Sokół Stary Sącz 15 14 4 2 9
14 Ogniwo Piwniczna Zdrój 6 4 1 1 4
15 Kolejarz Stóże 15 12 3 3 9
16 KS Tymbark 15 1 0 0 14
                                                                                                   

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia   

Poprad Rytro 7-3 Sokół Słopnice 12 sierpnia, 16:00
Wierchy Rabka Zdrój 4-1 Orzeł Wojnarowa 12 sierpnia, 18:00
Laskovia Laskowa 1-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 12 sierpnia, 11:00
Sokół Stary Sącz 2-1 KS Tymbark 12 sierpnia, 11:00
LKS Łużna 0-1 Gród Podegrodzie 10 sierpnia, 18:00
Jarmuta Szczawnica - Kolejarz Stróże 11 sierpnia, 18:00
goście nie dojechali
Huragan Waksmund 1-2 Skalnik Kamionka Wielka 12 sierpnia, 17:30
Zalesianka Zalesie 2-0 LKS Rupniów 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Sokół Słopnice 1-0 LKS Rupniów 15 sierpnia, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 3-0 Zalesianka Zalesie 15 sierpnia, 17:00
Kolejarz Stróże - Huragan Waksmund 19 września, 16:00
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:00) odwołany
Gród Podegrodzie 0-2 Jarmuta Szczawnica 15 sierpnia, 17:00
KS Tymbark 1-4 LKS Łużna 15 sierpnia, 18:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 0-0 Sokół Stary Sącz 15 sierpnia, 18:00
Orzeł Wojnarowa 2-2 Laskovia Laskowa 15 sierpnia, 18:00
Poprad Rytro 2-1 Wierchy Rabka Zdrój 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Wierchy Rabka Zdrój 1-0 Sokół Słopnice 19 sierpnia, 17:00
Laskovia Laskowa 1-1 Poprad Rytro 19 sierpnia, 16:00
Sokół Stary Sącz 1-2 Orzeł Wojnarowa 18 sierpnia, 18:00
LKS Łużna 1-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 19 sierpnia, 14:00
Jarmuta Szczawnica 5-0 KS Tymbark 18 sierpnia, 18:00
Huragan Waksmund 0-1 Gród Podegrodzie 19 sierpnia, 17:00
Zalesianka Zalesie 1-0 Kolejarz Stróże 18 sierpnia, 17:00
LKS Rupniów 1-0 Skalnik Kamionka Wielka 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Sokół Słopnice 3-2 Skalnik Kamionka Wielka 25 sierpnia, 17:00
Kolejarz Stróże 0-3 LKS Rupniów 25 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-3
Gród Podegrodzie 1-2 Zalesianka Zalesie 25 sierpnia, 17:00
KS Tymbark 0-4 Huragan Waksmund 26 sierpnia, 11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-1 Jarmuta Szczawnica 24 sierpnia, 17:30
Orzeł Wojnarowa 3-2 LKS Łużna 25 sierpnia, 17:00
Poprad Rytro 4-1 Sokół Stary Sącz 26 sierpnia, 16:00
Wierchy Rabka Zdrój 4-0 Laskovia Laskowa 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Laskovia Laskowa 3-3 Sokół Słopnice 2 września, 16:00
Sokół Stary Sącz 1-2 Wierchy Rabka Zdrój 1 września, 17:00
LKS Łużna 0-1 Poprad Rytro 2 września, 17:00
Jarmuta Szczawnica 4-0 Orzeł Wojnarowa 1 września, 17:00
Huragan Waksmund 2-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 września, 16:30
Zalesianka Zalesie 4-2 KS Tymbark 1 września, 17:00
LKS Rupniów 1-1 Gród Podegrodzie 2 września, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 2-2 Kolejarz Stróże 1 września, 16:00

Kolejka 6 - 8 - 9 września

Sokół Słopnice 4-1 Kolejarz Stróże 8 września, 17:00
Gród Podegrodzie 0-0 Skalnik Kamionka Wielka 8 września, 17:00
KS Tymbark 0-1 LKS Rupniów 8 września, 17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 0-7 Zalesianka Zalesie 8 września, 17:00
Orzeł Wojnarowa 0-1 Huragan Waksmund 8 września, 17:00
Poprad Rytro 1-1 Jarmuta Szczawnica 9 września, 16:00
Wierchy Rabka Zdrój 6-0 LKS Łużna 9 września, 17:00
Laskovia Laskowa 4-3 Sokół Stary Sącz 9 września, 16:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Poprad Muszyna 1-1 Limanovia Limanowa 15 września, 11:00
Watra Białka Tatrzańska 2-1 Orkan Szczyrzyc 15 września, 17:00
Okocimski KS Brzesko 0-2 Dunajec Zakliczyn 16 września, 17:00
Lubań Maniowy 0-3 LKS Szaflary 16 września, 16:00
Barciczanka Barcice 2-0 GKS Drwinia 15 września, 16:00
Bocheński KS 0-1 Sandecja II Nowy Sącz 15 września, 15:30
Olimpia Pisarzowa 0-3 Unia Tarnów 16 września, 16:00
Tarnovia Tarnów 1-1 Glinik Gorlice 15 września, 17:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Limanovia Limanowa 5-0 Glinik Gorlice 22 września, 16:30
Unia Tarnów 1-0 Tarnovia Tarnów 22 września, 16:00
Sandecja II Nowy Sącz 1-0 Olimpia Pisarzowa 23 września, 11:00
GKS Drwinia 4-1 Bocheński KS 21 września, 16:30
LKS Szaflary 3-0 Barciczanka Barcice 22 września, 16:00
Dunajec Zakliczyn 0-1 Lubań Maniowy 23 września, 16:00
Orkan Szczyrzyc 5-2 Okocimski KS Brzesko 23 września, 16:00
Poprad Muszyna 2-0 Watra Białka Tatrzańska 22 września, 11:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Watra Białka Tatrzańska 0-3 Limanovia Limanowa 29 września, 16:00
Okocimski KS Brzesko 1-0 Poprad Muszyna 29 września, 16:00
Lubań Maniowy 1-1 Orkan Szczyrzyc 30 września, 15:00
Barciczanka Barcice 4-1 Dunajec Zakliczyn 29 września, 16:00
Bocheński KS 0-0 LKS Szaflary 29 września, 15:30
Olimpia Pisarzowa 1-3 GKS Drwinia 30 września, 16:00
Tarnovia Tarnów 1-0 Sandecja II Nowy Sącz 29 września, 16:00
Glinik Gorlice 0-4 Unia Tarnów 29 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Limanovia Limanowa 3-2 Unia Tarnów 6 października, 11:00
Sandecja II Nowy Sącz 7-0 Glinik Gorlice 7 października, 11:00
GKS Drwinia 0-1 Tarnovia Tarnów 6 października, 12:00
LKS Szaflary 1-0 Olimpia Pisarzowa 6 października, 16:00
Dunajec Zakliczyn 2-2 Bocheński KS 7 października, 16:00
Orkan Szczyrzyc 1-0 Barciczanka Barcice 6 października, 16:00
Poprad Muszyna 2-1 Lubań Maniowy 6 października, 11:00
Watra Białka Tatrzańska 1-0 Okocimski KS Brzesko 6 października, 16:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Okocimski KS Brzesko 1-2 Limanovia Limanowa 13 października, 15:00
Lubań Maniowy 5-0 Watra Białka Tatrzańska 14 października, 15:00
Barciczanka Barcice 0-2 Poprad Muszyna 13 października, 15:00
Bocheński KS 2-4 Orkan Szczyrzyc 5 września, 17:00
Olimpia Pisarzowa 1-4 Dunajec Zakliczyn 14 października, 15:00
Glinik Gorlice 2-0 GKS Drwinia 13 października, 15:00
Unia Tarnów 1-0 Sandecja II Nowy Sącz 13 października, 15:00
LKS Szaflary 2-0 Tarnovia Tarnów 12 października, 16:30

Kolejka 12 - 20-21 października

Limanovia Limanowa 2-0 Sandecja II Nowy Sącz 20 października, 15:00
GKS Drwinia 0-2 Unia Tarnów 21 października, 15:00
LKS Szaflary 0-3 Glinik Gorlice 20 października, 15:00
Dunajec Zakliczyn 1-1 Tarnovia Tarnów 21 października, 15:00
Orkan Szczyrzyc 2-1 Olimpia Pisarzowa 20 października, 15:00
Poprad Muszyna 1-0 Bocheński KS 20 października, 14:30
Watra Białka Tatrzańska 4-1 Barciczanka Barcice 20 października, 15:00
Okocimski KS Brzesko 1-0 Lubań Maniowy 20 października, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Barciczanka Barcice 2-0 Okocimski KS Brzesko 27 października, 14:00
Bocheński KS 0-0 Watra Białka Tatrzańska 27 października, 14:30
Olimpia Pisarzowa 0-2 Poprad Muszyna 28 października, 13:00
Tarnovia Tarnów 3-0 Orkan Szczyrzyc 27 października, 14:00
Glinik Gorlice 2-2 Dunajec Zakliczyn 28 października, 13:00
Unia Tarnów 2-0 LKS Szaflary 27 października, 13:00
Sandecja II Nowy Sącz 3-1 GKS Drwinia 28 października, 11:00
Limanovia Limanowa 1-0 Lubań Maniowy 19 września, 17:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Limanovia Limanowa 3-1 GKS Drwinia 3 listopada, 13:00
LKS Szaflary 0-1 Sandecja II Nowy Sącz 3 listopada, 13:00
Dunajec Zakliczyn 0-4 Unia Tarnów 4 listopada, 13:00
Orkan Szczyrzyc 2-0 Glinik Gorlice 3 listopada, 13:00
Poprad Muszyna 3-2 Tarnovia Tarnów 3 listopada, 11:30
Watra Białka Tatrzańska 4-2 Olimpia Pisarzowa 4 listopada, 13:00
Okocimski KS Brzesko 2-2 Bocheński KS 3 listopada, 13:00
Lubań Maniowy 2-0 Barciczanka Barcice 4 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Barciczanka Barcice 2-1 Limanovia Limanowa 12 listopada, 13:00
Bocheński KS 1-0 Lubań Maniowy 10 listopada, 13:00
Olimpia Pisarzowa 0-1 Okocimski KS Brzesko 11 listopada, 13:00
Tarnovia Tarnów 1-4 Watra Białka Tatrzańska 10 listopada, 13:00
Glinik Gorlice 1-3 Poprad Muszyna 10 listopada, 13:00
Unia Tarnów 3-0 Orkan Szczyrzyc 10 listopada, 13:00
Sandecja II Nowy Sącz 3-2 Dunajec Zakliczyn 11 listopada, 11:00
GKS Drwinia 2-1 LKS Szaflary 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 16-17 marca

Okocimski KS Brzesko - Tarnovia Tarnów
Limanovia Limanowa - LKS Szaflary
GKS Drwinia - Dunajec Zakliczyn
Sandecja II Nowy Sącz - Orkan Szczyrzyc
Unia Tarnów - Poprad Muszyna
Glinik Gorlice - Watra Białka Tatrzańska
Olimpia Pisarzowa - Lubań Maniowy
Bocheński KS - Barciczanka Barcice
 
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30