A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner dla-mieszkanca

Klasa A

Klasa A 2018/2019

Lp. Nazwa M. Pkt. Z. R. P.
1 Płomień Limanowa 11 22 7 1 1
2 Turbacz Mszana Dolna 11 21 6 1 3
3 Słomka Siekierczyna 11 21 6 1 3
4 AKS Ujanowice 11 19 6 0 1
5 Dobrzanka Dobra 11 18 5 2 3
6 Krokus Przyszowa 11 18 6 1 0
7 Orkan Niedźwiedź 11 16 4 0 4
8 Goce Kamienica 11 13 4 0 1
9 Zenit Kasinka Mała 11 11 3 0 2
10 LKS Mordarka 11 11 3 0 2
11 Stradomka Skrzydlna 11 10 3 0 1
12 Rybie Nowe Rybie 11 7 2 1 1


 
Kolejka 1 - 15 sierpnia

Zenit Kasinka Mała 3-2 AKS Ujanowice 15 sierpnia, 17:00
Turbacz Mszana Dolna 6-1 Dobrzanka Dobra 15 sierpnia, 14:00
Stradomka Skrzydlna 1-5 Gorce Kamienica 15 sierpnia, 16:00
Słomka Siekierczyna 5-6 Krokus Przyszowa 15 sierpnia, 11:00
Płomień Limanowa 4-0 Rybie Nowe Rybie 15 sierpnia, 18:00
Orkan Niedźwiedź 4-2 LKS Mordarka 15 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

AKS Ujanowice 7-2 LKS Mordarka 19 sierpnia, 16:30
Krokus Przyszowa 6-1 Płomień Limanowa 19 sierpnia, 11:00
Gorce Kamienica 2-3 Słomka Siekierczyna 19 sierpnia, 15:00
Dobrzanka Dobra 5-4 Stradomka Skrzydlna 19 sierpnia, 16:00
Zenit Kasinka Mała 2-4 Turbacz Mszana Dolna 19 sierpnia, 17:00
Orkan Niedźwiedź 3-1 Rybie Nowe Rybie 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Turbacz Mszana Dolna 0-2 AKS Ujanowice 26 sierpnia, 17:00
Stradomka Skrzydlna 2-4 Zenit Kasinka Mała 26 sierpnia, 17:00
Słomka Siekierczyna 2-0 Dobrzanka Dobra 26 sierpnia, 15:00
Płomień Limanowa 2-2 Gorce Kamienica 26 sierpnia, 18:00
Orkan Niedźwiedź 1-3 Krokus Przyszowa 25 sierpnia, 17:00
LKS Mordarka - Rybie Nowe Rybie 27 października, 15:00
w pierwotnym terminie (25 sierpnia, 17:00) odwołany

Kolejka 4 - 1-2 września

Gorce Kamienica 4-1 Orkan Niedźwiedź 2 września, 16:00
Dobrzanka Dobra 0-4 Płomień Limanowa 2 września, 16:00
Zenit Kasinka Mała 0-2 Słomka Siekierczyna 2 września, 11:00
Turbacz Mszana Dolna 1-1 Stradomka Skrzydlna 2 września, 17:00
Rybie Nowe Rybie 1-2 AKS Ujanowice 1 września, 17:00
LKS Mordarka 3-2 Krokus Przyszowa 1 września, 17:30

Kolejka 5 - 8-9 września

Stradomka Skrzydlna 2-4 AKS Ujanowice 9 września, 17:00
Słomka Siekierczyna 2-2 Turbacz Mszana Dolna 9 września, 11:00
Płomień Limanowa 3-0 Zenit Kasinka Mała 9 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Orkan Niedźwiedź - Dobrzanka Dobra 27 października, 14:00
w pierwotnym terminie (7 września, 17:30) odwołany
LKS Mordarka - Gorce Kamienica 3 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (7 września, 17:30) odwołany
Rybie Nowe Rybie 1-0 Krokus Przyszowa 12 sierpnia, 17:00
rozgrywany także jako mecz II rundy okręgowego Pucharu Polski

Kolejka 6 - 15-16 września

AKS Ujanowice - Krokus Przyszowa 15 września, 15:00
Gorce Kamienica - Rybie Nowe Rybie 15 września, 17:00
Dobrzanka Dobra - LKS Mordarka 15 września, 17:00
Zenit Kasinka Mała - Orkan Niedźwiedź 16 września, 13:00
Turbacz Mszana Dolna - Płomień Limanowa 16 września, 16:00
Stradomka Skrzydlna - Słomka Siekierczyna 16 września, 16:00

Kolejka 7 - 22-23 września

Słomka Siekierczyna - AKS Ujanowice
Płomień Limanowa - Stradomka Skrzydlna
Orkan Niedźwiedź - Turbacz Mszana Dolna
LKS Mordarka - Zenit Kasinka Mała
Rybie Nowe Rybie - Dobrzanka Dobra
Krokus Przyszowa - Gorce Kamienica

Kolejka 8 - 29-30 września

AKS Ujanowice - Gorce Kamienica
Dobrzanka Dobra - Krokus Przyszowa
Zenit Kasinka Mała - Rybie Nowe Rybie
Turbacz Mszana Dolna - LKS Mordarka
Stradomka Skrzydlna - Orkan Niedźwiedź
Słomka Siekierczyna - Płomień Limanowa

Kolejka 9 - 6-7 października

Płomień Limanowa 2-0 AKS Ujanowice
Orkan Niedźwiedź 0-0 Słomka Siekierczyna
LKS Mordarka 1-6 Stradomka Skrzydlna
Krokus Przyszowa 6-0 Zenit Kasinka Mała
Gorce Kamienica 1-2 Dobrzanka Dobra
Turbacz Mszana Dolna 8-0 Rybie Nowe Rybie 

Kolejka 10 - 13-14 października

AKS Ujanowice 0-0 Dobrzanka Dobra
Zenit Kasinka Mała 1-5 Gorce Kamienica
Turbacz Mszana Dolna 3-2 Krokus Przyszowa
Stradomka Skrzydlna 3-0 Rybie Nowe Rybie
(wo) goście nie dojechali
Słomka Siekierczyna 4-0 LKS Mordarka
Płomień Limanowa 0-2 Orkan Niedźwiedź

Kolejka 11 - 20-21 października

Orkan Niedźwiedź 2-1 AKS Ujanowice
LKS Mordarka 0-6 Płomień Limanowa
Rybie Nowe Rybie 2-2 Słomka Siekierczyna
Krokus Przyszowa 4-3 Stradomka Skrzydlna
Gorce Kamienica 1-2 Turbacz Mszana Dolna
Dobrzanka Dobra 7-0 Zenit Kasinka Mała

Kolejka 12 - 6-7 kwietnia

AKS Ujanowice - Zenit Kasinka Mała 6 kwietnia, 16:30
goście wycofali się z rozgrywek
Dobrzanka Dobra 0-2 Turbacz Mszana Dolna 7 kwietnia, 11:00
Gorce Kamienica 7-1 Stradomka Skrzydlna 7 kwietnia, 14:00
Krokus Przyszowa 4-2 Słomka Siekierczyna 7 kwietnia, 11:00
Rybie Nowe Rybie 0-5 Płomień Limanowa 7 kwietnia, 11:00
LKS Mordarka 0-2 Orkan Niedźwiedź 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 13-14 kwietnia

Rybie Nowe Rybie - Orkan Niedźwiedź
LKS Mordarka - AKS Ujanowice
Płomień Limanowa - Krokus Przyszowa
Słomka Siekierczyna - Gorce Kamienica
Stradomka Skrzydlna - Dobrzanka Dobra
Turbacz Mszana Dolna - Zenit Kasinka Mała

Kolejka 14 - 27-28 kwietnia

AKS Ujanowice - Turbacz Mszana Dolna
Zenit Kasinka Mała - Stradomka Skrzydlna
Dobrzanka Dobra - Słomka Siekierczyna
Gorce Kamienica - Płomień Limanowa
Krokus Przyszowa - Orkan Niedźwiedź
Rybie Nowe Rybie - LKS Mordarka
 
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30