A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa
Baner dla-mieszkanca

IV liga małopolska (wschód)

 

IV liga 2018/2019, grupa: małopolska (wschód)

 
Lp. Nazwa M. Pk Z R P
1 Poprad Muszyna 15 40 13 1 1
2 Unia Tarnów 15 35 11 2 2
3 Limanovia Limanowa 15 34 11 1 3
4 Sandecja II Nowy Sącz 15 27 9 0 6
5 Watra Białka Tatrzańska 15 26 8 2 5
6 Orkan Szczyrzyc 15 26 8 2 5
7 Barciczanka Barcice 15 22 7 1 7
8 Okocimski KS Brzesko 15 19 6 1 8
9 Glinik Gorlice 15 18 5 3 7
10 GKS Drwinia 15 17 5 2 8
11 LKS Szaflary 15 17 5 2 8
12 Lubań Maniowy 15 16 4 4 7
13 Tarnovia Tarnów 15 16 4 4 7
14 Dunajec Zakliczyn 15 15 4 3 8
15 Bocheński KS 15 13 3 4 8
16 Olimpia Pisarzowa 15 2 0 2
13
 

Olimpia Pisarzowa wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

LKS Szaflary 2-1 Limanovia Limanowa 11 sierpnia, 17:00
Dunajec Zakliczyn 0-1 GKS Drwinia 11 sierpnia, 17:00
Orkan Szczyrzyc 1-0 Sandecja II Nowy Sącz 11 sierpnia, 17:00
Poprad Muszyna 1-0 Unia Tarnów 11 sierpnia, 11:00
Watra Białka Tatrzańska 1-0 Glinik Gorlice 11 sierpnia, 17:00
Lubań Maniowy 2-1 Olimpia Pisarzowa 12 sierpnia, 16:00
Barciczanka Barcice 3-1 Bocheński KS 10 sierpnia, 18:00
Tarnovia Tarnów 1-0 Okocimski KS Brzesko 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Limanovia Limanowa 4-1 Bocheński KS 15 sierpnia, 18:00
Olimpia Pisarzowa 1-2 Barciczanka Barcice 15 sierpnia, 17:00
Tarnovia Tarnów 1-1 Lubań Maniowy 15 sierpnia, 16:00
Glinik Gorlice 1-3 Okocimski KS Brzesko 15 sierpnia, 11:00
Unia Tarnów 2-0 Watra Białka Tatrzańska 15 sierpnia, 18:00
Sandecja II Nowy Sącz 0-2 Poprad Muszyna 15 sierpnia, 17:00
GKS Drwinia 2-0 Orkan Szczyrzyc 15 sierpnia, 17:00
LKS Szaflary 0-3 Dunajec Zakliczyn 14 sierpnia, 18:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Dunajec Zakliczyn 0-2 Limanovia Limanowa 19 sierpnia, 17:00
Orkan Szczyrzyc 0-0 LKS Szaflary 19 sierpnia, 17:00
Poprad Muszyna 2-0 GKS Drwinia 18 sierpnia, 11:00
Watra Białka Tatrzańska 5-4 Sandecja II Nowy Sącz 19 sierpnia, 17:00
Okocimski KS Brzesko 0-1 Unia Tarnów 18 sierpnia, 17:00
Lubań Maniowy 0-3 Glinik Gorlice 19 sierpnia, 16:00
Barciczanka Barcice 3-0 Tarnovia Tarnów 17 sierpnia, 18:00
Bocheński KS 3-2 Olimpia Pisarzowa 18 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Limanovia Limanowa 2-1 Olimpia Pisarzowa 25 sierpnia, 17:00
Tarnovia Tarnów 2-3 Bocheński KS 25 sierpnia, 14:00
Glinik Gorlice 1-0 Barciczanka Barcice 25 sierpnia, 17:00
Unia Tarnów 2-2 Lubań Maniowy 25 sierpnia, 17:00
Sandecja II Nowy Sącz 3-1 Okocimski KS Brzesko 26 sierpnia, 11:00
GKS Drwinia 4-4 Watra Białka Tatrzańska 26 sierpnia, 17:00
LKS Szaflary 1-4 Poprad Muszyna 25 sierpnia, 17:00
Orkan Szczyrzyc 4-2 Dunajec Zakliczyn 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Orkan Szczyrzyc - Limanovia Limanowa 24 października, 15:00
Poprad Muszyna 3-1 Dunajec Zakliczyn 1 września, 16:00
Watra Białka Tatrzańska 7-0 LKS Szaflary 2 września, 17:00
Okocimski KS Brzesko 3-1 GKS Drwinia 1 września, 17:00
Lubań Maniowy 0-1 Sandecja II Nowy Sącz 1 września, 16:00
Barciczanka Barcice 1-1 Unia Tarnów 1 września, 17:00
Bocheński KS 1-2 Glinik Gorlice 1 września, 15:30
Olimpia Pisarzowa 1-1 Tarnovia Tarnów 2 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Limanovia Limanowa 2-1 Tarnovia Tarnów 8 września, 17:00
Glinik Gorlice 0-0 Olimpia Pisarzowa 9 września, 15:00
Unia Tarnów 3-1 Bocheński KS 8 września, 16:00
Sandecja II Nowy Sącz 5-1 Barciczanka Barcice 9 września, 16:00
GKS Drwinia 0-0 Lubań Maniowy 9 września, 16:00
LKS Szaflary 1-3 Okocimski KS Brzesko 8 września, 17:00
Dunajec Zakliczyn 3-1 Watra Białka Tatrzańska 9 września, 16:00
Orkan Szczyrzyc 1-2 Poprad Muszyna 9 września, 17:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Poprad Muszyna - Limanovia Limanowa 15 września, 11:00
Watra Białka Tatrzańska - Orkan Szczyrzyc 15 września, 17:00
Okocimski KS Brzesko - Dunajec Zakliczyn 16 września, 17:00
Lubań Maniowy - LKS Szaflary 16 września, 16:00
Barciczanka Barcice - GKS Drwinia 15 września, 16:00
Bocheński KS - Sandecja II Nowy Sącz 15 września, 15:30
Olimpia Pisarzowa - Unia Tarnów 16 września, 16:00
Tarnovia Tarnów - Glinik Gorlice 15 września, 17:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Limanovia Limanowa 5-0 Glinik Gorlice 22 września, 16:30
Unia Tarnów 1-0 Tarnovia Tarnów 22 września, 16:00
Sandecja II Nowy Sącz 1-0 Olimpia Pisarzowa 23 września, 11:00
GKS Drwinia 4-1 Bocheński KS 21 września, 16:30
LKS Szaflary 3-0 Barciczanka Barcice 22 września, 16:00
Dunajec Zakliczyn 0-1 Lubań Maniowy 23 września, 16:00
Orkan Szczyrzyc 5-2 Okocimski KS Brzesko 23 września, 16:00
Poprad Muszyna 2-0 Watra Białka Tatrzańska 22 września, 11:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Watra Białka Tatrzańska 0-3 Limanovia Limanowa 29 września, 16:00
Okocimski KS Brzesko 1-0 Poprad Muszyna 29 września, 16:00
Lubań Maniowy 1-1 Orkan Szczyrzyc 30 września, 15:00
Barciczanka Barcice 4-1 Dunajec Zakliczyn 29 września, 16:00
Bocheński KS 0-0 LKS Szaflary 29 września, 15:30
Olimpia Pisarzowa 1-3 GKS Drwinia 30 września, 16:00
Tarnovia Tarnów 1-0 Sandecja II Nowy Sącz 29 września, 16:00
Glinik Gorlice 0-4 Unia Tarnów 29 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Limanovia Limanowa 3-2 Unia Tarnów 6 października, 11:00
Sandecja II Nowy Sącz 7-0 Glinik Gorlice 7 października, 11:00
GKS Drwinia 0-1 Tarnovia Tarnów 6 października, 12:00
LKS Szaflary 1-0 Olimpia Pisarzowa 6 października, 16:00
Dunajec Zakliczyn 2-2 Bocheński KS 7 października, 16:00
Orkan Szczyrzyc 1-0 Barciczanka Barcice 6 października, 16:00
Poprad Muszyna 2-1 Lubań Maniowy 6 października, 11:00
Watra Białka Tatrzańska 1-0 Okocimski KS Brzesko 6 października, 16:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Okocimski KS Brzesko 1-2 Limanovia Limanowa 13 października, 15:00
Lubań Maniowy 5-0 Watra Białka Tatrzańska 14 października, 15:00
Barciczanka Barcice 0-2 Poprad Muszyna 13 października, 15:00
Bocheński KS 2-4 Orkan Szczyrzyc 5 września, 17:00
Olimpia Pisarzowa 1-4 Dunajec Zakliczyn 14 października, 15:00
Glinik Gorlice 2-0 GKS Drwinia 13 października, 15:00
Unia Tarnów 1-0 Sandecja II Nowy Sącz 13 października, 15:00
LKS Szaflary 2-0 Tarnovia Tarnów 12 października, 16:30

Kolejka 12 - 20-21 października

Limanovia Limanowa 2-0 Sandecja II Nowy Sącz 20 października, 15:00
GKS Drwinia 0-2 Unia Tarnów 21 października, 15:00
LKS Szaflary 0-3 Glinik Gorlice 20 października, 15:00
Dunajec Zakliczyn 1-1 Tarnovia Tarnów 21 października, 15:00
Orkan Szczyrzyc 2-1 Olimpia Pisarzowa 20 października, 15:00
Poprad Muszyna 1-0 Bocheński KS 20 października, 14:30
Watra Białka Tatrzańska 4-1 Barciczanka Barcice 20 października, 15:00
Okocimski KS Brzesko 1-0 Lubań Maniowy 20 października, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Barciczanka Barcice 2-0 Okocimski KS Brzesko 27 października, 14:00
Bocheński KS 0-0 Watra Białka Tatrzańska 27 października, 14:30
Olimpia Pisarzowa 0-2 Poprad Muszyna 28 października, 13:00
Tarnovia Tarnów 3-0 Orkan Szczyrzyc 27 października, 14:00
Glinik Gorlice 2-2 Dunajec Zakliczyn 28 października, 13:00
Unia Tarnów 2-0 LKS Szaflary 27 października, 13:00
Sandecja II Nowy Sącz 3-1 GKS Drwinia 28 października, 11:00
Limanovia Limanowa 1-0 Lubań Maniowy 19 września, 17:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Limanovia Limanowa 3-1 GKS Drwinia 3 listopada, 13:00
LKS Szaflary 0-1 Sandecja II Nowy Sącz 3 listopada, 13:00
Dunajec Zakliczyn 0-4 Unia Tarnów 4 listopada, 13:00
Orkan Szczyrzyc 2-0 Glinik Gorlice 3 listopada, 13:00
Poprad Muszyna 3-2 Tarnovia Tarnów 3 listopada, 11:30
Watra Białka Tatrzańska 4-2 Olimpia Pisarzowa 4 listopada, 13:00
Okocimski KS Brzesko 2-2 Bocheński KS 3 listopada, 13:00
Lubań Maniowy 2-0 Barciczanka Barcice 4 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Barciczanka Barcice 2-1 Limanovia Limanowa 12 listopada, 13:00
Bocheński KS 1-0 Lubań Maniowy 10 listopada, 13:00
Olimpia Pisarzowa 0-1 Okocimski KS Brzesko 11 listopada, 13:00
Tarnovia Tarnów 1-4 Watra Białka Tatrzańska 10 listopada, 13:00
Glinik Gorlice 1-3 Poprad Muszyna 10 listopada, 13:00
Unia Tarnów 3-0 Orkan Szczyrzyc 10 listopada, 13:00
Sandecja II Nowy Sącz 3-2 Dunajec Zakliczyn 11 listopada, 11:00
GKS Drwinia 2-1 LKS Szaflary 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 16-17 marca

Okocimski KS Brzesko - Tarnovia Tarnów
Limanovia Limanowa - LKS Szaflary
GKS Drwinia - Dunajec Zakliczyn
Sandecja II Nowy Sącz - Orkan Szczyrzyc
Unia Tarnów - Poprad Muszyna
Glinik Gorlice - Watra Białka Tatrzańska
Olimpia Pisarzowa - Lubań Maniowy
Bocheński KS - Barciczanka Barcice
 
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30