Proponowany układ dróg w związku z budową linii kolejowej - prośba o analizę rozwiązań

21.11.2019
Przedstawiamy Państwu rozwiązania w zakresie nowych układów drogowych, w związku z planowanym zadaniem pn. „Budowa nowej linii kolejowej Podłęże – Szczyrzyc – Tymbark/Mszana Dolna oraz modernizacja istniejącej linii kolejowej nr 104 Chabówka – Nowy Sącz – Etap I: prace przygotowawcze", zaproponowane przez Zespół Kontraktu Unijnego zajmujący się zadaniem.

Ponieważ prezentowane rozwiązania układu dróg będą załącznikiem do porozumień, jakie Gmina Limanowa podpisze z PKP PLK S.A., w związku z tym należy je szczegółowo przeanalizować.

Zwracamy się więc z prośbą do mieszkańców, sołtysów i radnych o wnikliwą analizę rozwiązań w zakresie dróg gminnych i ewentualne zgłaszanie uwag do Urzędu Gminy Limanowa.
Dotyczy to m.in. sytuacji, gdyby w związku z planowaną inwestycją któraś z działek straciła dostęp do drogi lub proponowany przebieg drogi był z jakiś innych względów niemożliwy do zaakceptowania.

Ewentualne uwagi prosimy zgłaszać do Zastępcy Wójta Gminy Limanowa lub Sekretarza Gminy - nr tel. 18/ 337 22 52,  w jak najszybszym terminie.

W załącznikach poniżej - mapy obrazujące rozwiązania układu dróg, będące załącznikami do przyszłych porozumień.