"Najpiękniejsza bombka choinkowa" - konkurs plastyczny dla dzieci niepełnosprawnych

20.11.2019
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Rupniowie ZAPRASZA DO UDZIAŁU w XI edycji  MIEJSKO – GMINNEGO BOŻONARODZENIOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO dla dzieci niepełnosprawnych pod hasłem: „Najpiękniejsza bombka choinkowa".

Celem konkursu jest pielęgnowanie tradycji bożonarodzeniowych, rozwijanie zainteresowań artystycznych dzieci, inspirowanych Świętami Bożego Narodzenia a także promowanie ich uzdolnień na szerokim forum.
Uczestnikami Konkursu mogą być dzieci niepełnosprawne w wieku 4 - 6 lat uczęszczające do oddziałów przedszkolnych bądź pozostające w domu oraz niepełnosprawni uczniowie szkół podstawowych z terenu Gminy i Miasta Limanowa, którzy w czasie trwania Konkursu przystąpią do niego zgodnie z zasadami określonymi w Regulaminie zamieszczonym poniżej.

Organizatorzy zapraszają do konkursu także absolwentów, którzy ukończyli gimnazjum/szkołę podstawową i byli uczestnikami poprzednich edycji.

Prace należy przesłać do dnia 08.01.2020r. na adres: Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Rupniowie, Rupniów 206, 34-652 Nowe Rybie z dopiskiem:
XI Konkurs plastyczny pod hasłem „Najpiękniejsza bombka choinkowa”.

Poniżej  - Regulamin Konkursu wraz z załącznikami