Starowiejska Biesiada zorganizowana przez KGW Stara Wieś Rola

21.10.2019
19 października liczne grono mieszkańców Starej Wsi uczestniczyło w Biesiadzie zorganizowanej przez miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich. Oprócz kulinarnej uczty, którą na stołach serwowały gospodynie czas  upłynął na wspólnych rozmowach oraz zabawie przy dźwiękach zespołu muzycznego.

Muzyka zebranych w świetlicy w Starej Wsi I gości zachęciła do tańca, nie zabrakło też wspólnego śpiewania lokalnych pieśni biesiadnych.

Wśród zaproszonych gości, którzy odpowiedzieli na zaproszenie członkiń KGW Star Wieś Rola i wzięli udział w przedsięwzięciu obecni byli: senator RP  Jan Hamerski, starosta limanowski  Mieczysław Uryga, radny powiatu limanowskiego, wójt gminy Limanowa Jan Skrzekut, radny gminy Limanowa Bogdan Pałka, dyrektor GBP w Starej Wsi Jacenty Musiał oraz sołtys Starej Wsi I Urszula Biernat.